Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Policja zatrzymała trzech dilerów. Zabezpieczono ponad kilogram marihuany

Lubelscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. Podczas przeszukania zabezpieczono ponad kilogram marihuany.

Lubelscy policjanci zatrzymali we wtorek na terenie Lublina trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami.

– Dwaj z nich już wcześniej byli notowani za przestępstwa narkotykowe. Odpowiedzą za udzielenie dwóm osobom prawie 100 gramów marihuany. Trzeci z zatrzymanych 28-latek będzie odpowiadał za posiadanie i wprowadzanie do obrotu oraz udzielanie znacznej ilości środków odurzających – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.


Mundurowi podczas przeszukania ujawnili ponad kilogram suszu marihuany oraz ponad 50 gramów haszyszu.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty w Prokuraturze Rejonowej w Lublinie. Za udzielanie znacznej ilości narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Za wprowadzanie do obrotu znacznej środków odurzających grozi do 12 lat więzienia.

Dziś wszyscy zostaną doprowadzeni do sądu z wnioskiem policji i prokuratury o tymczasowy areszt.

2015-04-16 09:12:47
(wideo, foto KWP Lublin)

5 komentarzy

  1. „Tede przeprasza to od tego hasza”

  2. „Szale na gwizdku a blant sie dogasza…. gaśnie…. Tede kończy właśnie.”

  3. Za posiadanie trawki grozi im 12 lat a chlop ktory porwal dziewczynke i wywiozl za granice grozi mu do 5 lat mimo ze zrobil to po raz drugi czy prawo w naszym kraju jest sprawiedliwe?!

  4. Polskie prawo… W rządzie co dzień kradną miliony a ktoś chce zarobić trochę kasy w naszym kraju który wali w dupę wszystkich jak się da to już do paki… Strasznie wielką krzywde ludziom robił ten człowiek