Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pomóż Kubie w walce z chorobą !

Pomóżmy Kubie w walce z chorobą. Wiemy, że naszą stronę odwiedzają tysiące użytkowników sieci. Jest więc szansa, że nasze wspólne siły mogą wesprzeć Kubę w leczeniu i walce z białaczką.

W wieku 18 lat nikt nie jest przygotowany na to, co usłyszał Kuba: „Przykro mi, to białaczka”. Kuba musiał się z tym zmierzyć. Sam jednak nie mówi o tym, jak o wyroku śmierci, mówi, że to choroba, z którą trzeba sobie poradzić i ją pokonać.

-19-letni Kuba, który ma tylko jedną szansę, żeby wygrać z białaczką. Choroba jest odporna na chemioterapię, jest więc za późno na przeszczep. Są leki, które mogą mu pomóc, ale nie są dostępne w Polsce. Chcemy go wysłać do USA, żeby podjął się leczenia. Pomóżcie nam dotrzeć z jego historią do jak największej ilości osób, żebyśmy mogli zebrać potrzebną kwotę. Może porywamy się z motyką na słońce, ale póki jest wiara w to, że cuda się zdarzają, będziemy walczyć z Kubą – napisała do nas nasza czytelniczka Aga.

Już teraz wiemy, że Kuba nad ranem 22 września rozpoczął swój „amerkański sen”. Zebrana kwota plus to, co co udało się rodzinie zebrać wśród swoich, pozwoliła wsiąść w samolot i zawalczyć o to, co najcenniejsze – życie. Nie wiemy, ile potrwa leczenie. Nie wiemy, jakie koszty pociągnie – zebrana do tej pory kwota pozwoli opłacić badania, konsultacje i diagnozę. Dopiero po niej dowiemy się, co dalej? Dlatego zbieramy dalej i czekamy na informacje ze Stanów !

Jeżeli chcecie wesprzeć ten szczytny cel i pomóc Kubie w walce z chorobą. Wejdźcie na podany poniżej link:

Pomoc Kubie

i wybierzcie formę pomocy. Zbiórka trwa w sieci do 9 października 2013 r. Kubie pomogło już ponad 3300 osób.

Serdecznie pozdrawiamy Kubę i życzymy mu tego o czym marzy. Was natomiast prosimy w jego imieniu o pomoc – każda złotówka to krok do zdrowia.

Dziękujemy !

Przekażcie tą informację dalej.

Komentarze wyłączone

Z kraju