690 680 960

Południowoafrykańska mutacja koronawirusa w Polsce

Minister Zdrowia Adam Niedzielski poinformował w piątek, że w Polsce pojawiła się południowoafrykańska mutacja koronawirusa. Przypadek pochodzi z okolic Suwałk.

31 komentarzy

 1. Wariant z Wiejskiej?. Już od jakiegoś czasu jest objawowy u większości ministrów.

 2. A marsjańska mutacja będzie jak łazik wróci na ziemię to wtedy będzie dopiero sie działo . I dla bezpieczeństwa chorzy lub zainfekowani będą musieli chodzić bez głów żeby nie zarażać haha co za idiotyzmy ludzie piszą.

 3. Ok ja rozumiem…skorumpowane media, które są opłacane przez rząd lub innych, żeby straszyć społeczność wiadomo czym i wiadomo dlaczego…ale żeby nasze lubelskie serwisy tak schodziły na psy to ja tego już nie zrozumiem…bądźcie wreszcie solidarni z narodem!!! bo was też dotknie bieda i komuna wczesniej czy pozniej Pozdrawiam

 4. ooo,brzmi groznie! Polacy beda sie bali,bo afryka dzika,tam malarie i ebole.Nazwa musi przestraszyc! europejskie odmiany to takie lekkie,cywilizowane.Na nas nie dzialają 🙂

  Pomyslmy o jednym fakcie-dlaczego nie pracuje sie nad lekiem na covid,tylko nad szczepionką,ktora miewa ciezkie nopy?

 5. Czyli dobrze dla nas!!! Kazda mutacja wirusa oslabia wirusa i jest mniej niebezbieczny dla czlowieka 🙂 Ludzie ktorzy nie sa w temacie wpadaja w panike zamiast sie z tego cieszyc! Polecam wyszukac sobie material na temat mutacji wurusów. Pozdrawiam!

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas