Półmilionowy pasażer w Porcie Lotniczym Lublin!

23 lipca Port Lotniczy Lublin obsłużył półmilionowego pasażera. Jest nim Pani Elżbieta Słonina, która przyleciała z Londynu (Luton) za pośrednictwem linii lotniczych Wizz Air. Na lotnisku wyjątkowego pasażera przywitali przedstawiciele Portu Lotniczego Lublin oraz linii lotniczych Wizz Air.

Pani Ela jako półmilionowy pasażera została nagrodzona i otrzymała od Wizz Air voucher na zakup biletów o wartości 500 zł oraz komplet walizek od Portu Lotniczego Lublin.

– Cieszy nas rosnąca liczba podróżnych, korzystających z lubelskiego lotniska. Znaczną część tego ruchu obsługują linie Wizz Air, z którymi ściśle współpracujemy i analizujemy możliwości rozwoju kolejnych połączeń. Nowe trasy otwierane przez tego przewoźnika i uruchomienie bazy operacyjnej pokazują, że nasze lotnisko ma duży potencjał – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Obecnie za pośrednictwem linii lotniczych Wizz Air z Lublina można polecieć do Londynu (Luton), Oslo (Sandefjord Torp), Sztokholmu (Skavsta).

14 września w Porcie Lotniczym Lublin zostanie uruchomiona baza Wizz Air. Dzięki temu na mapie połączeń lubelskiego lotniska pojawią się kolejne destynacje: Doncaster (Sheffield), Bruksela (Charleroi) oraz Glasgow. Zwiększona zostanie także częstotliwość lotów do Londynu i Oslo.

– Cieszymy się z powitania półmilionowego pasażera na lotnisku w Lublinie, szóstej bazie Wizz Air w Polsce, której działalności zostanie zainaugurowana już we wrześniu. Wkrótce samolot Airbus A320 będzie stacjonował w Lublinie na stałe i obsługiwał trzy nowe trasy do Brukseli Charleroi, Doncaster Sheffield i Glasgow. Mamy nadzieję, że będziemy obserwować dalszy, dynamiczny rozwój lotniska i linii lotniczych Wizz Air w regionie, napędzany przez wielu zadowolonych pasażerów, takich jak Pani Elżbieta. Świętowanie przewiezienia 500 000 pasażerów to także okazja do podziękowania lotnisku za niesamowite zaangażowanie w zwiększanie potencjału Portu Lotniczego Lublin i pogratulowania świetnych wyników w ostatnich miesiącach. Wizz Air jest dumy, iż może mieć swój udział w sukcesie lotniska – powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

2015-07-23 14:49:38
(fot. PLL)

14 komentarzy

 1. Powinna dostać 500 000pln , bo to co dostała to ledwo wystarczy na bułki i mleko.

 2. Brzydszych stuardess to nie mieli?

 3. W lublinie??? Od kiedy jest lotnisko w lublinie?

 4. Jasne. Na życzenie prezydenta Lbn pewnie tak lotnisko tak nazwano

 5. Przecież wy juz i tak mieszkacie w Lublinie tylko z łaski zostawili wam jeszcze miejscowy samorząd 😀

  • Chyba ty, a z łaski to ty chyba zyjesz, poprostu ni przyklejajcie sobie lotniska bo lezy ono naterenie Świdnika

 6. Hmm… czemu zawsze wygrywają Elżbiety, Krystyny Marysie i Zofia? Tak śledzę różne konkursy i nagle jeb! I Wygrała pani o imieniu jak wyżej podane!

 7. Na 10 komentarzy nikt nie napisał, że to miły gest ze strony linii i lotniska, tylko same chamskie komentarze. Przecież te osoby też mogą to przeczytać. Myślicie, że jesteście śmieszni? O członkach waszych rodzin też byście tak pisali?
  Więc przynajmniej jeden komentarz będzie pozytywny: Miły gest (nieważne, że to fakt medialny).

 8. Gratuluje pani Eli. Atak nawiasem mówiąc pewnie wróciła po resztę rodziny więc walizek żeby spakować rodzinę się przydadzą.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą