Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Policyjni wywiadowcy dostrzegli nad Zalewem podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Po chwili sięgnęli po kajdanki (zdjęcia)

W niedzielę przed godziną 13.00 policjanci patrolujący po cywilnemu teren miasta zainteresowali się dwoma mężczyznami, którzy znajdowali się w rejonie Zalewu Zemborzyckiego. Kontrola wykazała, że jeden z nich posiadał biały proszek.

W niedzielne popołudnie policyjni wywiadowcy patrolowali okolicę Zalewu Zemborzyckiego. W pewnym momencie zwrócili uwagę na dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Znajdowali się przy ul. Krężnickiej obok sklepu Stokrotka.

Jak wyjaśnia nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, w trakcie kontroli natrafili na opakowanie z białym proszkiem. Wstępna analiza wykazała, iż miał on właściwości amfetaminy. Do jego posiadania przyznał się 25-letni mieszkaniec Lublina.

Ustaliliśmy, że była to niewielka ilość środków odurzających. Mężczyzna po wykonaniu z nim czynności został zwolniony do domu.

Policyjni wywiadowcy dostrzegli nad Zalewem podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Po chwili sięgnęli po kajdanki (zdjęcia)

Autor: redakcja

23 komentarze

  1. Nerwowo się zachowujący, wspaniały pretekst, żeby podjąć interwencję wobec każdego.

  2. Czyli policjant może każdego z nas rzucić na glebę i się tłumaczyć, że się „nerwowo zachowywał”. Czy my jesteśmy na Białorusi?

  3. łoscypek z koziej heeej

    Te pisuary tylko odkurzali samochód nosem

Dodaj komentarz