690 680 960

Policjanci zostali zaatakowani na placu Kaczyńskiego. Sprawca był poszukiwany dwoma listami gończymi

Policjanci z VI komisariatu chcieli wylegitymować podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Ten jednak postanowił skuteczni im to uniemożliwić. Zaatakował funkcjonariuszy i chciał uciec. Został zatrzymany.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci patrolujący plac Kaczyńskiego w Lublinie zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, którego m.in. ze względu na jego nietypowe zachowanie postanowili dokładniej sprawdzić. W trakcie czynności mężczyzna nie chciał się jednak wylegitymować i zaatakował funkcjonariuszy. Doszło do szarpaniny, w trakcie której policjanci starali się obezwładnić usiłującego uciec mężczyznę.

Jak wyjaśniał nam świadek zdarzenia, na pomoc funkcjonariuszom ruszył pracownik ochrony. Niebawem sytuacja została opanowana, zaś mężczyzna w kajdankach trafił do radiowozu. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec gminy Wólka. Wyjaśniło się również to, dlaczego tak usilnie chciał uniknąć spotkania z policjantami. Był on bowiem poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez sąd.

Policjanci nie odnieśli w zdarzeniu większych obrażeń ciała. Funkcjonariuszka doznała urazu ręki, po opatrzeniu przez ratowników medycznych, wróciła do służby. Jak relacjonował nam kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, 24-latek był już wielokrotnie karany za różnego rodzaju przestępstwa. Został umieszczony w policyjnej celi, gdzie oczekuje na przedstawienie mu zarzutów.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

22 komentarze

 1. ciszej jedziesz – dalej zajedziesz

 2. Ehh te patrole mieszane…

 3. Po co rządowy samolot był w Świdniku?
  Wiecie coś Redakcjo?
  Czy lata z nudów?

 4. No i co przez to zyskal? Gdzie tu sens, gdzie tu logika?

 5. Na tym placu redaktor Zaśmieca.

 6. Jaki plac, taki gangster!
  Nazwa zobowiązuje! 😁 😂 🤣

 7. Jprd… w moim mieście jest jakiś plac Kaczyńskiego?!

 8. Trzeba ewidentnie zmienić nazwę placu bo element się tam zbiera.

 9. Ten plac degraduje się w oczach, kostka obszczana, obrzygana, poplamiona nie wiadomo też czym jeszcze. Przy Hadesie nie da sie usiaść aby zjeść lodyna ławce bo apetyt odbiera, otoczenie jest obleśne, kostka i ławki brudne aż obrzydzenie bierze. Czy naprawdę place za cięzkie miliony mają słuzyć patologi która je niszczy.

Kursy walut

 • USD 4.3697zł -0.83%
 • GBP 5.3464zł -0.31%
 • EUR 4.6356zł 0.03%
 • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas