Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za udział w zorganizowanej grupie przestępczej

Poszukiwacze z KWP w Lublinie zatrzymali na terenie powiatu wołomińskiego 58-latka. Mężczyzna był poszukiwany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wytwarzaniem i obrotem substancji psychotropowych. Najbliższe lata 58-latek spędzi w więzieniu.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili, że poszukiwany 58-latek m.in. listem gończym ukrywa się w wynajmowanym mieszkaniu w powiecie wołomińskim, na terenie województwa mazowieckiego.

– Mężczyzna poszukiwany był za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wytwarzaniem i obrotem substancji psychotropowych. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2015 r., między innymi poza granicami kraju. Został skazany na ponad 10 lat pozbawienia wolności i nie stawił się do zakładu karnego – relacjonuje starszy aspirant Krzysztof Martirosjan z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W miniony wtorek poszukiwacze z KWP w Lublinie zatrzymali 58-latka i doprowadzili do zakładu karnego w celu odbycia orzeczonej kary.

– Przypominamy, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych, sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676 – dodaje starszy aspirant Krzysztof Martirosjan.

9 komentarzy

 1. Policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za udział w zorganizowanej grupie przestępczej
  To co on do PiS’u należał ???

  • Jacy wy głupi jesteście,jakie będziecie mieć mini za 2 lata.

   • Obserwatorze, uprzejmie cię zawiadamiam, że nie noszę, ani nawet nie zamierzam nosić, mini.
    Nie ta płeć. 😆

 2. Który to poseł z KO ?

 3. Sienkiewicz czy Sikorski

  • Odi Profanum Vulgus

   Coś Ci się pomyliło. Na 2 lata bezwzględnego mamra zostali wczoraj skazani Wąsik i Kamiński. Nie masz pamięci do nazwisk.

 4. Dyrdymałkiewicz Niejaki

  A może, żeby być agentem incognito Kościoła Katolickiego, założył t-shirt i krótkie majteczki…
  Któż to wie, jak nie napisano.

 5. Ryży go ułaskawi

Dodaj komentarz

Z kraju