Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci wynieśli mężczyznę z domu objętego pożarem

Wczoraj po południu w jednym z domów w Radzyniu Podlaskim doszło do pożaru. Jedna osoba z rozległymi oparzeniami ciała trafiła do szpitala.

We wtorek około godziny 16 radzyńskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze domu przy jednej z ulic Radzynia Podlaskiego. Jako pierwszy na miejscu pojawił się patrol prewencji.

Policjanci przed domem zastali upojonego alkoholem 40-letniego właściciela domu oraz jego kompana. Z informacji przekazanej policjantom od świadków wynikało, że w domu przebywało wcześniej trzech mężczyzn, którzy spożywali razem alkohol. Właściciel twierdził jednak, że w domu nikogo już nie ma.

Mundurowi nie uwierzyli w zapewnienia mężczyzny i weszli do zadymionego budynku. Tam w jednym z płonących pomieszczeń natrafili na nieprzytomnego 46-latka. Sierż szt. Kamil Trochonowicz i sierż. Marta Golińska-Pieśko natychmiast wynieśli poszkodowanego na zewnątrz udzielając mu pomocy przed przyjazdem karetki pogotowia. Po przyjeździe kilku zastępów straży pożarnej rozpoczęto akcję gaszenia pożaru.

46-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego z rozległymi oparzeniami ciała trafił do szpitala. Do szpitala zostali także przewiezieni policjanci z objawami podtrucia gazami pożarowymi. Po udzieleniu pomocy medycznej funkcjonariusze opuścili szpital.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

10 komentarzy

  1. Taki policjant to i mnie mógłby wynosić ^^

  2. Super medal dla nich i emerytura w nagrodę

  3. Bardzo ładna policjantka.

  4. policjantka jak i policjant trzymają się za pasy od spodni. Mogliby stanąć porządnie do zdjęcia,a tak są różne skojarzenia. Szacun dla nich że uratowali komuś życie

  5. Wow wykonali swój obowiązek zawodowy

  6. A na zdjęciu to jego córka czy siostrzenica,bo podobne.

  7. Do fvb on ma za ciasne,a jej spadają i taki jest motyw tego działania.Amen.

Z kraju

Sport