Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał ominąć sarnę, podróż zakończył na dachu

We wtorek w miejscowości Stryjno Pierwsze doszło do dachowania pojazdu osobowego. Na szczęście nikt nie ucierpiał, kierowca tłumaczył, że do zdarzenia przyczyniła się sarna.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 17:30 w miejscowości Stryjno Pierwsze w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego marki Peugeot.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 20-letni mieszkaniec gminy Fajsławice jadąc w kierunku miejscowości Żegotów zauważył, że na drogę wbiega mu sarna. Kierujący chciał uniknąć zderzenia ze zwierzęciem i skręcił gwałtownie kierownicą w kierunku pobocza. Po chwili auto wjechało do rowu i dachowało.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Okazało się, że mężczyźnie się nic nie stało i nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

(fot. Policja Świdnik)

7 komentarzy

  1. Przyczyną dachowania była sarna natomiast nadmierna prędkość tylko chorobą współistniejącą….

  2. gatunek sarny – Huawei

  3. Krzysztof,, Ochota,,

    Sarny biegają po 20 stej, młody coś kręci.

  4. Jacy oni biedni, wszyscy i wszystko sprzysięgło sie przeciw miszczom prostej. Mlodemu wozakowi nalezy zyczyc wyciągnięcia konstruktywnych wniosków na przyszłość.

  5. ,, zauważył, że na drogę wbiega mu sarna” skąd ta pewność akurat tutaj, w innych postach piszecie ,,miał zabić, miał zajechać”. Red. dyskusja ze mną będzie bezcelowa bo to już kiedyś przerabialiśmy na forum.

  6. Porządny obywatel

    Z sarny dobre mięso