690 680 960

Chciał ominąć sarnę, podróż zakończył na dachu

We wtorek w miejscowości Stryjno Pierwsze doszło do dachowania pojazdu osobowego. Na szczęście nikt nie ucierpiał, kierowca tłumaczył, że do zdarzenia przyczyniła się sarna.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 17:30 w miejscowości Stryjno Pierwsze w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego marki Peugeot.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 20-letni mieszkaniec gminy Fajsławice jadąc w kierunku miejscowości Żegotów zauważył, że na drogę wbiega mu sarna. Kierujący chciał uniknąć zderzenia ze zwierzęciem i skręcił gwałtownie kierownicą w kierunku pobocza. Po chwili auto wjechało do rowu i dachowało.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Okazało się, że mężczyźnie się nic nie stało i nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

(fot. Policja Świdnik)

7 komentarzy

 1. Przyczyną dachowania była sarna natomiast nadmierna prędkość tylko chorobą współistniejącą….

 2. gatunek sarny – Huawei

 3. Krzysztof,, Ochota,,

  Sarny biegają po 20 stej, młody coś kręci.

 4. Jacy oni biedni, wszyscy i wszystko sprzysięgło sie przeciw miszczom prostej. Mlodemu wozakowi nalezy zyczyc wyciągnięcia konstruktywnych wniosków na przyszłość.

 5. ,, zauważył, że na drogę wbiega mu sarna” skąd ta pewność akurat tutaj, w innych postach piszecie ,,miał zabić, miał zajechać”. Red. dyskusja ze mną będzie bezcelowa bo to już kiedyś przerabialiśmy na forum.

 6. Porządny obywatel

  Z sarny dobre mięso

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas