Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci publikują wizerunek osoby podejrzanej o napad na bank. Proszą o pomoc (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Policjanci z Puław opublikowali wizerunek osoby poszukiwanej do sprawy napadu z użyciem niebezpiecznego narzędzia na bank w Kurowie. Osoby, które rozpoznają wizerunek kobiety na zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Puławach.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, 25 października br. około godz. 9.30 w banku w Kurowie w powiecie puławskim. Do placówki bankowej wtargnęła kobieta, po czym nożem sterroryzowała pracownice, zabrała gotówkę i uciekła.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca pobytu osoby, której wizerunek znajduje się na zdjęciach lub jej danych personalnych, prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Puławach.

Informacje można przekazać pod nr telefonu 47 812 32 10 lub 812 32 90 (oficer dyżurny jednostki), nr alarmowy 112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką Policji.

AKTUALIZACJA 

Czynności w tej sprawie zostały zakończone.

33 komentarze

  1. Przejrzeć nagrania z marszu e Warszawie.

  2. Nastaną ciężkie czasy będzie tego więcej „brawo Donald”ludzie już się zabespieczaja

    • Czekałem na taki komentarz. Pisowate myślenie i napuszczanie przez TVP ludzi na ludzi grożąc rudym Tuskiem przynosi efekty. Przykładem jest ten komentarz. Nawet napad na Bank jest winą Tuska, który nawet jeszcze nie objął teki premiera. Nagonka już trwa. Nie wiem czy w ogóle Ci ludzie poddani tak dogłębnej indoktrynacji są jeszcze w stanie wrócić do świata zachodniego i wyjść z głębokiej komuny i autorytaryzmu, jakie zafundowała im przez ostatnie 8 lat ich ukochana władza i telewizja, Zero myślenia zero mózgu.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo