Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci pojechali do wybitej szyby. Wrócili z poszukiwanym listami gończymi mężczyzną

Niezwykłą pamięcią wykazali się lubelscy policjanci. Podczas interwencji zwrócili uwagę na mężczyznę, który wydał im się bardzo podobny do osoby ściganej listami gończymi.

Do nietypowej sytuacji doszło w minioną sobotę na terenie obiektów należących do Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Policjanci zostali poinformowani o wybiciu szyby w jednym z budynków. Na miejsce skierowany został patrol.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze zwrócili uwagę na znajdującego się w pobliżu mężczyznę. Nie miał on nic wspólnego z tym zdarzeniem, jednak jego wizerunek był podobny do jednej z poszukiwanych osób. Postanowili go wylegitymować.

Mężczyzna pokazał dokumenty, jednak widniejące na nich dane były inne, niż poszukiwanego. Policjanci jednak nie odpuścili, gdyż występowało zbyt duże podobieństwo między mężczyznami. Okazało się, że dokumenty były sfałszowane.

Jak nam wyjaśnia nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, zatrzymany 39-latek był poszukiwany dwoma listami gończymi. W obu przypadkach chodzi o odbycie kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad cztery lata.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. No to niefart.

  2. Zawieźli gościa na 4 letnie wakacje a sprawca zbicia szyby znaleziony?

  3. Znajdą lewaka znajdą.

  4. Ciekawość to pierwszy krok do piekła w tym przypadku do pie,,,dla.

  5. Tzw psi węch

  6. mają na ścianach portrety – oj mają ich sporo to co się dziwić ze poznali – głupi by poznał. Och soory oni tylko nie mądrzy są 🙂

Z kraju