Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policja Lublin: „Ten mężczyzna miał onanizować się na terenie jednej z lubelskich uczelni”. Jest ważny apel

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to, że onanizował się na terenie jednej z lubelskich uczelni. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że zdarzenie z uczelni nie jest jedynym tego typu zachowaniem na jego koncie.

W piątek rano kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie i IV komisariatu weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ustaleń operacyjnych wynikało, iż przebywa tam mężczyzna, który w ostatnim czasie miał onanizować się na terenie jednej z lubelskich uczelni.

Zgłoszenie w tej sprawie policjanci otrzymali kilka dni temu. Pracujący nad sprawą mundurowi szybko ustalili dane mężczyzny.

– W trakcie czynności kryminalni zatrzymali 50-latka. Mężczyzna kompletnie nie spodziewał się wizyty policjantów. Mieszkanie opuścił w kajdankach. Mieszkaniec Lublina trafił na 4. komisariat, gdzie obecnie wykonywane są z jego udziałem czynności procesowe – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że zdarzenie z uczelni nie jest jedynym tego typu zachowaniem na jego koncie.

Mężczyzna mógł dopuścić się podobnych gorszących wybryków w innych w miejscach publicznych.

– Zwracamy się do osób, które w ostatnim czasie były świadkami takich zdarzeń i poczuły się zgorszone o kontakt z 4. Komisariatem Policji w Lublinie – ulica Zana 45, telefon 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112 – apeluje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Po zebraniu niezbędnych materiałów procesowych prokurator podejmie ostateczną decyzję o zarzutach. Za publiczne prezentowanie treści pornograficznych grozi do 2 lat więzienia. Z kolei nieobyczajny wybryk zagrożony jest karą aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

(fot. Policja Lublin)

26 komentarzy

  1. Logiczny kontrakt

    Czyli znowu prz ypał na k u l u?

  2. Uznają, że ma problem natury psychicznej umieszczą w Abramowicach, gdzie i tak go z tego nie wyleczą. Dwa lata temu taki jeden stał od wiosny na balkonie przy ul. Lwowskiej zrobili w końcu z nim porządek. Świrów nie brakuje.

  3. I tak skończy się przeniesieniem do innej parafii i wrzasku Czarnka o lewakach i tęczowych zboczeńcach. 🙂

  4. Czyżby aresztowali Antoniego M?

  5. Czy stojąc w korku mogę w swoim samochodzie dokonać relokacji genitaliów(moich osobistych) z powodu długotrwałego ucisku odzieży na moje miejsca intymne, czy jest to niedozwolone?

Dodaj komentarz