690 680 960

Polichna: Zderzenie seata z oplem. Dwie osoby w szpitalu AKTUALIZACJA

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19 Kraśnik – Janów Lubelski. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 9 w miejscowości Polichna w powiecie kraśnickim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: seat i opel.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kraśnickiej drogówki wynika, że kierująca seatem kobieta, wykonując manewr skrętu, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym oplu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Dwie osoby przetransportowane zostały do szpitala. Była to kierująca seatem oraz pasażerka opla.

Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. W miejscu wypadku zablokowany jest jeden pas jezdni, kierowcy przepuszczani są wahadłowo.


Wyświetl większą mapę
 

Polichna: Zderzenie seata z oplem. Dwie osoby w szpitalu AKTUALIZACJA

(fot. nadesłane)
2016-01-30 10:22:32

9 komentarzy

 1. przecież to seat alhambra a nie mazda

 2. niech zgadne. znowu baba za kierownica????

  • Jozefie piszesz tak jakby odebranie prawka kobietom zwiększyło bezpieczeństwo na drodze. Oj nie wydaje mnie sie… Faktem jest jednak, że wypadki pań maja inną specyfikę niż u panów. Wydaje mi się, że u pań jest brak cczasami koordynacji czasoprzestrzennej, a u panów głupota i brawura.

 3. wydaje mi sie, że słońce ją oślepiło

  • Jedyne co ją mogło oślepić to cumshot on her face that’s all folks. Wydawało jej się tak jak większości damulek, że ma pierwszeństwo, ale dość szybko kilka wstrząsów i głośny huk oraz zgrzyt zgniatanej blachy wyprowadził ją z błędu. Teraz w szpitalu w trakcie badań może liczyć na stabilizację czego jej nie życzę, a w zamian wierzę, że wyniesie odpowiednią naukę z tej porannej lekcji.

   • Już od razu atak na kobiety. Może w tym przypadku i jej wina, ale nie wiemy na pewno. Za to wiem, że jeżdżę 16 lat, małe trasy i po Polsce, przez wsie i miasta – i nie spowodowałam żadnego wypadu. Za to ile sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu powodowali mężczyźni, to trudno policzyć. I żaden facet tego nie skomentuje. Dlaczego? Nawer statystyki pokazują, że kobiety bezpieczniej jeżdzą – i nie tak wolno, jak żartują piraci naszych szos.

    • Jak by jeździły same kobiety nie było by żadnych wypadków!!! Dlaczego? bo ruch by całkowicie ustał…!!!
     W dosłownie i w przenośni…!

   • Przyjrzyj sie na pierwszej fotce, że skręcając miała słońce w oczy. Nie mierz wszystkich swoją miarą i nie jezdzij więcej z cumshotem folk 😉

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas