Od pół roku szukają zaginionego 15-latka. Nie wiadomo gdzie przebywa

Pomimo wielomiesięcznych poszukiwań, wciąż nie udało się odnaleźć zaginionego wiosną 15-latka. Policjanci apelują o pomoc.

Od maja policjanci poszukują 15-letniego Wojtka Fila. Chłopiec jest wychowankiem placówki opiekuńczo – wychowawczej w Krasnymstawie. Samowolnie oddalił się z placówki i do tej pory nie udało się go odnaleźć. Policjanci posiadają potwierdzone informacje, iż nastolatek wielokrotnie był widziany na terenie Hrubieszowa.

W chwili zaginięcia 15-latek ubrany był w bluzę sportową z zielonym kapturem oraz bezrękawnik i spodnie dresowe. Rysopis zaginionego: wzrost 160cm, włosy blond, oczy piwne, szczupła budowa ciała, znaki szczególne: pieprzyk nad ustami po prawej stronie.

Pomimo wielu działań, wciąż nie udało się ustalić jego miejsca pobytu. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź też znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.

(fot. policja)
2017-11-29 18:39:44

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Nie ma co szukac, sam uciekl to niech sobie sam radzi

  • Bardzo ludzki odruch ! Tylko pogratulować!

  • oj Paula, Paula, jak łatwo komentować. Najgorszemu wrogowi nie życzę takiej sytuacji w jakiej znalazł się Wojtek. Oby się odnalazł cały i zdrowy
   ps Dlaczego policja nie odmienia nazwisk? życzę powodzenia w odnalezieniu Wojtka Fili

 2. Sprawdzili Akademię Pana Kleksa?

 3. Co tu się dziwić to nie pierwszy nastolatek ,który uciekł z takiej placówki. Teraz pewnie siedzi na jakiejś melinie i czeka do pełnoletności wtedy to mu wszyscy będą mogli….

 4. Wojtuś – napisz na [email protected]. Pomogę.

 5. A czy on Prosi zeby go szukac.? Z tego co wiem ma sie dobze a wczesniej nie mial sie przed kin ukrywac teraz sobie o nim przypomnieli.? A placowka niech dba o wychowankow a nie krzywdzi to uciekac nie beda..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!