Pokłócił się z ojcem o oglądanie telewizji. Został zatrzymany, bo na parapecie uprawiał konopie

Policjanci z Kurowa zatrzymali 36-letniego mieszkańca tej miejscowości. Mundurowi podczas interwencji domowej ujawnili w mieszkaniu na parapecie konopie indyjskie w doniczkach.

W poniedziałek policjanci z Kurowa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów w tej miejscowości doszło do awantury. Nietrzeźwy 36-latek po powrocie do domu wszczął awanturę z rodziną.

Mundurowi na miejscu ustalili, że mężczyzna pokłócił się z ojcem o oglądanie telewizji. Jak się okazało, 36-latek miał w organizmie ponad trzy promie alkoholu. Co ciekawe podczas policyjnej interwencji zachowywał się wyjątkowo spokojnie.

Jak się okazało, bardzo zależało mu, żeby mundurowi jak najszybciej opuścili mieszkanie. Funkcjonariusze w trakcie rozmowy z 36-latkiem zauważyli w jego pokoju na parapecie uprawę konopi innych niż włókniste. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Puławy)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Za tv-podatek. Za cukier- podatek. Za netflixa- podatek.
  Niech opodatkują konopie to nie dosc, że powstaną nowe sklepy= nowe miejsca pracy, więcej osób płacić będzie podatek, pieniądze z podatku za sprzedaż oraz co najlepsze, zmniejszy się koszt utrzymania pseudo przestępców (za posiadanie bądź uprawę) w więzieniach. Niech wezmą się za tych i to porządnie, co robią komuś krzywdę po spozyciu alkoholu bądź marihuany

  • A jak ktos będzie miał wybór między czymś sprawdzonym ze sklepu a niewiadomo czym od łysego z klatki schodowej to i czarny rynek upadnie. Same plusy

  • Chyba jestes nie poważny mafia łapówki potężne daję zęby był zakaz sprzedaży tego ziela. Zeby mogly zarobić a nie Państwo.Taka prawda.

 2. O jaki program tak się wkurzył?

  • Syn chciał oglądać TVN, bo przy trzech promilach zawsze miał taką fazę. Na trzeźwo nigdy.

 3. Czyli morał z tego taki: jak se hodujesz zioło w tatowej chacie, nie kłuć sie z ojcem

  • wszystkie artykuły tego typu zaczynają się od tego, że jechał za szybko samochodem, szedł na*ebany ulicą i zaczepiał przechodniów itp. d*bil zawsze wpadnie, bo nie zna zasady, że jak robi się coś nielegalnego, to we wszystkim innym trzeba być legalnym 🙂

 4. Łał, ale gangster! Brawo Policja. Po 1000 premii i miesiąc urlopu!

  • Ano gangster, domowy. Chciałbyś, żeby Cię synuś po kątach rozstawiał? Przychodzisz narąbany, to buciki zrucić i cichutko do łózia.

 5. 36 lat i z tatem mieszkać????? Buahaha

 6. Anty ciemnogrod

  No cóż. Miał pecha to raz. A dwa to ta ich trawka już dawno powinno zostać ZALEGALIZOWANA! Miał doniczke lub dwie dla siebie na swój użytek to niechby mial! Więzienia już itak są pełne tych pseudo przestępców! A prawdziwi jezdza drogimi autami, kumpluja się z politykami, dają datki na kościół są szanowani w tym chorym kraju bo mają pieniadze.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8144zł -0.17%
  • GBP 5.2411zł 0.03%
  • EUR 4.533zł -0.18%
  • CHF 4.1222zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja