Pokłócił się z ojcem o oglądanie telewizji. Został zatrzymany, bo na parapecie uprawiał konopie

Policjanci z Kurowa zatrzymali 36-letniego mieszkańca tej miejscowości. Mundurowi podczas interwencji domowej ujawnili w mieszkaniu na parapecie konopie indyjskie w doniczkach.

W poniedziałek policjanci z Kurowa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów w tej miejscowości doszło do awantury. Nietrzeźwy 36-latek po powrocie do domu wszczął awanturę z rodziną.

Mundurowi na miejscu ustalili, że mężczyzna pokłócił się z ojcem o oglądanie telewizji. Jak się okazało, 36-latek miał w organizmie ponad trzy promie alkoholu. Co ciekawe podczas policyjnej interwencji zachowywał się wyjątkowo spokojnie.

Jak się okazało, bardzo zależało mu, żeby mundurowi jak najszybciej opuścili mieszkanie. Funkcjonariusze w trakcie rozmowy z 36-latkiem zauważyli w jego pokoju na parapecie uprawę konopi innych niż włókniste. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Puławy)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Za tv-podatek. Za cukier- podatek. Za netflixa- podatek.
  Niech opodatkują konopie to nie dosc, że powstaną nowe sklepy= nowe miejsca pracy, więcej osób płacić będzie podatek, pieniądze z podatku za sprzedaż oraz co najlepsze, zmniejszy się koszt utrzymania pseudo przestępców (za posiadanie bądź uprawę) w więzieniach. Niech wezmą się za tych i to porządnie, co robią komuś krzywdę po spozyciu alkoholu bądź marihuany

  • A jak ktos będzie miał wybór między czymś sprawdzonym ze sklepu a niewiadomo czym od łysego z klatki schodowej to i czarny rynek upadnie. Same plusy

  • Chyba jestes nie poważny mafia łapówki potężne daję zęby był zakaz sprzedaży tego ziela. Zeby mogly zarobić a nie Państwo.Taka prawda.

 2. O jaki program tak się wkurzył?

  • Syn chciał oglądać TVN, bo przy trzech promilach zawsze miał taką fazę. Na trzeźwo nigdy.

 3. Czyli morał z tego taki: jak se hodujesz zioło w tatowej chacie, nie kłuć sie z ojcem

  • wszystkie artykuły tego typu zaczynają się od tego, że jechał za szybko samochodem, szedł na*ebany ulicą i zaczepiał przechodniów itp. d*bil zawsze wpadnie, bo nie zna zasady, że jak robi się coś nielegalnego, to we wszystkim innym trzeba być legalnym 🙂

 4. Łał, ale gangster! Brawo Policja. Po 1000 premii i miesiąc urlopu!

  • Ano gangster, domowy. Chciałbyś, żeby Cię synuś po kątach rozstawiał? Przychodzisz narąbany, to buciki zrucić i cichutko do łózia.

 5. 36 lat i z tatem mieszkać????? Buahaha

 6. Anty ciemnogrod

  No cóż. Miał pecha to raz. A dwa to ta ich trawka już dawno powinno zostać ZALEGALIZOWANA! Miał doniczke lub dwie dla siebie na swój użytek to niechby mial! Więzienia już itak są pełne tych pseudo przestępców! A prawdziwi jezdza drogimi autami, kumpluja się z politykami, dają datki na kościół są szanowani w tym chorym kraju bo mają pieniadze.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online