Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pokłócił się z dziewczyną, podpalił stertę słomy. Kilka tysięcy strat

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Białej Podlaskiej, w rejonie drogi krajowej nr 2, doszło do pożaru bel słomy. Ogień strawił 140 balotów.

W nocy z niedzieli na poniedziałek strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze bel słomy przy ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Straty zostały oszacowane przez pokrzywdzonego na kwotę około 6 tys. złotych. Mundurowi ustalili, że pojawienie się ognia było wynikiem podpalenia.

Funkcjonariusze zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Biała Podlaska podejrzewanego o podpalenie. Mężczyzna został zatrzymany i w środę usłyszał zarzuty. Młody mężczyzna przyznał się do czynu tłumacząc, że powodem jego działania był zawód miłosny.

Nastolatek pokłócił się ze swoją dziewczyną i w ten sposób próbował rozładować swoje emocje. Przyznał, że przed zdarzeniem pił alkohol. Nastolatek znany jest bialskim policjantom. Odpowiadał już za kradzież. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

10 komentarzy

 1. Franiu czekamy daj jakiś soczysty post!!!

 2. Dziewczyna wyczuła, że toto nie nadaje się ani na męża ani na ojca. Nawet tej słomy nie żal!

 3. do piedla i niech pedałuje prad na chociaz taki były bożytek ze śmiecia

 4. „…pokłócił się ze swoją dziewczyną i w ten sposób próbował rozładować swoje emocje” – tak zachowują się bezstresowo wychowane szczyle
  To tak jak z ruszającymi z przystanku autobusami… kierowca zamyka drzwi bo już wszyscy wsiedli, odjeżdża, a nadbiega taki siusiol i kopie w autobus bo on się zdenerwował, że się spóźnił…

 5. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Nie słomy mi żal, tylko rodziców tej, pożal sie Boze „pociechy”, którzy będą teraz musieli opłacić „papugę”, koszty sądowe jakąś grzywnę i zwrócić te 140 tauzenów za słomę

  • Jak wychowali tak maja. Mentalność „Wszystko mi wolno” a jak nie wolno to łułułu zastraszę jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

   Człek wychowany magister, przestrzega zasad – pensja 2-3k
   Człek ze średnim wykształceniem, który ma twarde łokcie i mało zasad – pensja 20k

 6. no taaa słomy której nikt nie chce a zebrać trzeba najlepiej sie pozbyć w podobny sposób i jeszcze kase wydostać, rozpoznawalny gagatek zapewne w układzie … ciekawe ile dostał za te bajdury …

  • Prawdziwy Janusz jak to określają totalni. Człowieku, jeśli ktoś nie potrzebuje słomy to ma w kombajnie sieczkarnię, która rozdrabnia słomę stanowiącą naturalny nawóz !

 7. Panna mi nie dała!!
  Płoń słomo przeklęta boś temu winna.
  A może takie miał parcie na tarcie że po prostu zabrakło samicy a tarcie było w stogu siana tak silne ze doszło do podpalenia?

 8. Bezstresowe wychowanie dzieci..

Wiadomości z info112