690 680 960

Na trasie Lublin – Warszawa ciężarówka wpadła do rowu. Jutro będą utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W środę po południu na drodze S17 pojazd ciężarowy zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście kierowcy nic się nie stało, na jutro planowane jest wyciąganie pojazdu na drogę.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 14:45 w miejscowości Osiny w gminie Żyrzyn w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd ciężarowy wypadł z drogi do przydrożnego rowu. W rejonie zdarzenia interweniowała straż pożarna z Puław i Żyrzyna, policja oraz pracownicy służby drogowej.

Jak nam przekazano, kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą obywatel Ukrainy jechał w kierunku Lublina. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zestaw wypadł z drogi po czym zatrzymał się w pobliskim rowie.

Kierowca opuścił kabinę pojazdu o własnych siłach. Nie odniósł w zdarzeniu obrażeń ciała. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia jak też sam pojazd. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu na jednym pasie w kierunku Lublina. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

Na czwartek zaplanowana została akcja wyciągania pojazdu z rowu na jezdnię. Jak nam przekazano, nie będzie to proste zadanie, gdyż naczepa załadowana jest płytami gipsowo-kartonowymi. Z pewnością będą też występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

2 komentarze

  1. To się saszka nie wypłaci

  2. zasnal czy tel a moze tv ogladal

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie