Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podzielił się z nieznajomym Internetem i e-papierosem. Po chwili dostał silny cios

W minioną niedzielę przed jednym z lokali w Okunince nad Jeziorem Białym 23-latek został okradziony i pobity przez 18-latka z Chełma. Sprawca został już zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę przed jednym z lokali w Okunince w powiecie włodawskim. Z ustaleń policjantów wynika, że nad ranem 23-latek wyszedł przed lokal zapalić.

W pewnym momencie podszedł do niego nieznany mężczyzna i poprosił, najpierw o udostępnienie mu Internetu, a później o e-papierosa. Życzliwy 23-latek podzielił się z mężczyzną i Internetem i e-papierosem. Nieznajomemu tak on się spodobał, że nie chciał go oddać i sobie z nim poszedł. Gdy 23-latek próbował odebrać swoją własność – dostał silny cios, a rozbójnik poszedł do samochodu, gdzie schował skradziony przedmiot.

Jak się okazało sprawcą był 18-letni mieszkaniec Chełma. Policjanci zatrzymali mężczyznę i odzyskali skradzionego e-papierosa. W chwili zatrzymania 18-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty. Sąd Rejonowy we Włodawie zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za kradzież rozbójniczą grozi zgodnie z kodeksem karnym do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Pieczychlebek Garncarz

    Chamstwo w czystej postaci. Tfu!

  2. Chełm to jedna wielka patologia

  3. Co trzeba mieć… A sorry, ten chłopczyk ewidentnie nie miał, za e-papierosa dostanie rozbój, powinien bezwzględnie trafić do więzienia jako przykład dla innych, nawet na 2 lata niech trafi to już będzie coś. Niech się z niego pośmieją że za papieroska siedzi 2 lata. Mówić o nim idiota to obrażać tych zwyczajnych, statystycznych idiotów.