Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Podróżny poszedł spać, został okradziony przez tego mężczyznę (wideo)

Puławscy policjanci poszukują złodzieja, który okradł pasażera pociągu. Wizerunek poszukiwanego mężczyzny opublikowali mundurowi z Puław. Na zabezpieczonym nagraniu z pociągu widać, jak poszukiwany mężczyzna wysiada ze skradzionymi przedmiotami.

Do kradzieży doszło 29 lutego 2020 r. w pociągu Intercity IC „Bolko” relacji Szczecin Główny – Lublin, najprawdopodobniej na trasie z Kielc do Radomia.

Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu widać mężczyznę poszukiwanego do sprawy kradzieży dwóch telefonów komórkowych marki Huawei oraz aparatu fotograficznego marki Sony. Przedmioty te zostały skradzione pasażerowi, który zasnął podczas podróży. Sprawcę zarejestrowały kamery znajdujące się w pociągu.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek znajduje się na nagraniu prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Puławach pod nr tel. (81) 889-02-90 lub (081) 889-03-14.

AKTUALIZACJA 11:30 08.06.2020

Mężczyzna został zatrzymany.

(fot. wideo Policja Puławy)

11 komentarzy

 1. Jednak puławska policja jak chce to potrafi, szkoda że w moim przypadku nie chcieli odzyskać skradzionych mi rzeczy mimo że wskazałem im sprawcę i miejsce ukrycia moich rzeczy. Niestety ale w takiej pipidówie panują układy/układziki.

 2. Grubaśny ten złodziej. Teraz pewnie zgoli bródkę i nie będzie ruszał się bez maski. Ale obraz calkiem wyrazny wiec duza szansa, ze ktos rozpozna te zlodziejska morde.

 3. A to jak pociągi i złodzieje złodzieje już kursują.Amen.

 4. Po ciuchach widać że biedy u niego nie ma, więc z głodu nie kradł.

  • Może i nie z głodu, ale widać tak został wychowany. Jego dziadek pewnie był złodziejem, ojciec pewnie był złodziejem, no to i synek kradnie. Tak go wychowali i tyle. A teraz rodzice beda chronic synka przed policja i wiezieniem, bo przeciez nic zlego nie zrobil… Tylko coś tam ukradł, a jak go zlapia, no to odda i przeprosi.

   • Przecież widać, że biedny. Czapka jest, kurtka jest a na skarpetki nie ma ;p

 5. Zdjęcia takich pociągowych złodziei powinny wisieć we wszystkich przedziałach. Ludzie by bardziej uważali, no i złodzieje byliby mniej anonimowi.

 6. lepiej jakby ukradł czapke i skarpetki to by przynajmniej nie był rozpoznawalny

 7. Jego ojcu kondom pękł, więc nie dziwią.

  • Nie pękł tylko stara jak wypluła to prosto sobie na kapcia i ręka zatarła!

 8. W sumie jak typ nie byl wczesniej za kradzieze, to niech sam sie zglosi na policję. Dostanie wyrok w zawiasach i luz.

Z kraju

Sport