690 680 960

Podróż nietrzeźwego mężczyzny na motocyklu zakończona wypadkiem (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w miejscowości Majdan Wielki doszło do wypadku drogowego z udziałem nietrzeźwego mężczyzny kierującego motocyklem. 41-latek miał w organizmie blisko 3,5 promila alkoholu.

Do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem mężczyzny kierującego motocyklem doszło w poniedziałek około godziny 21 w Majdanie Wielkim w powiecie zamojskim.

Policjanci ustalili wstępnie, że motocyklista jechał w kierunku Krasnobrodu. Mężczyzna pokonał łuk jezdni i na prostym już odcinku drogi nagle „złapał” piaszczyste pobocze i stracił panowanie nad pojazdem. Motocykl marki WSK przewrócił się na jezdnię. 41-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, mężczyzna w organizmie miał blisko 3,5 promila alkoholu. Nie posiadał też kasku ochronnego w trakcie wypadku. Co więcej motocykl, którym jechał, był nieubezpieczony i bez ważnych badań technicznych.

Policjanci na miejscu wypadku prowadzili czynności procesowe, wykonali oględziny miejsca i pojazdu, zabezpieczyli ślady. Obecnie wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Zamość)

4 komentarze

 1. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ojo joj, alle sie narobiłooo !!!
  Drogo go ta przejażdżka będzie kosztować, bo to i mandat wysoki, (może sprawa w sądzie) no i ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny „o swoje” sie upomni.

 2. Szkoda „weterana”

 3. To nie był motocyklista a pojazd to motorower a nie zwykly motor

 4. WSK – wiejski sprzęt kaskaderski 🤣

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas