Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podgryzione przez bobry drzewo runęło na budynek mieszkalny

W miniony czwartek w miejscowości Rzeczyca doszło do nietypowego zdarzenia. Na jeden z budynków mieszkalnych przewróciło się drzewo pogryzione przez bobry.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek po południu w miejscowości Rzeczyca w powiecie puławskim. Straż pożarna przyjęła zgłoszenie, z którego wynikało, że na budynek mieszkalny przewróciło się drzewo.

Na miejscu okazało się, że bobry pogryzły jedno z drzew, które następnie runęło na dom. Strażacy z OSP Rzeczyca usunęli zagrożenie.

Trwa szacowanie strat. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Podgryzione przez bobry drzewo runęło na budynek mieszkalny

(fot. OSP Rzeczyca)

20 komentarzy

  1. w głupim polskim kraju zwierzęta mają więcej praw niż ludzie bobry sarny psy te na 4 nogach jak i szczekające najgłośniej na 2, no i kaczory, i inne zwierzęta z pisu..
    u mnie zieloni stwierdzili że kto wam kazał budować domy 30 lat temu, skoro 2 lata temu bobry sobie tamę zrobiły na rzece, to nic że topi ludzi którzy byli tam lata przed bobrami to bobry są pod ochrona,
    Zielone pokraki to największe zakały tego świata, im trzeba ekologii tam gdzie tych dzbanów nie ma, a potem wraca taki obrońca do domku z drewna bo cieplej jest, podłoży w kominku drewnem żeby mu „żyć” nie zmarzła, oczywiście bez butów bo podłogówka działa, ale tam gdzie go nie ma macie żyć w ekologii.

Wiadomości z info112