Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Podduszali emeryta i okradli go. Wpadł drugi ze sprawców

Lubelscy policjanci zatrzymali drugiego ze sprawców napadu na emeryta w Lublinie. 44-latek wspólnie z 24-latkiem zaatakowali seniora, następnie podduszali go i okradli z dokumentów, pieniędzy oraz telefonu komórkowego.

Do napadu na mieszkańca Lublina doszło w sierpniu tego roku w Wąwozie Rury w Lublinie. Sprawcy zaatakowali 79-latka, kiedy ten po południu spacerował alejkami wąwozu.

– Napastnicy podduszali pokrzywdzonego, a następnie zabrali mu saszetkę z zawartością dokumentów, pieniędzy oraz telefonu komórkowego. Straty wyceniono na blisko 1200 złotych. W sprawie bardzo szybko zatrzymany został 24-latek, który trafił do tymczasowego aresztu – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Policjanci ustalili teraz personalia drugiego z napastników. 44-latek został zatrzymany i przewieziony do VII komisariatu.

– Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty rozboju. Policjanci zwrócą się do prokuratora o wystąpienie do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia – dodaje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Zaatakował 79-latka w Lublinie. Podduszał seniora, na koniec go okradł

20 komentarzy

 1. Akurat bluzę i portki ma typowo miejsko-chamskie,a czapeczkę Maniek to niektórzy ludzie noszą by ukryć smutną twarz czy smutne oczy

 2. A po uj w maseczce? Przecież pandemia się skończyła…

 3. 44 i 24 lata to spora różnica wieku jak na kolegów, może być i jakaś rodzina np. ojciec z synem…

 4. ale policjantka zgrabna 🙂 a tych dwóch dziadów do utylizacji do bakutilu na karmę dla zwierząt

  • Krzysztof Muszczyk

   Grabna? jej kolega ma większe cycki. 🙂 Chyba, że zgrabna oznacza dla ciebie, że ma sylwetkę nastoletniego chłopaczka. 🙂

 5. Krzysztof Muszczyk

  *Zgrabna

 6. To dzicz bez honoru. Jeszcze 79 latka zatakowali.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport