Podczas zawracania, zajechał drogę motocykliście. Kierowca jednośladu w szpitalu (zdjęcia)

Nieostrożność kierowcy taksówki podczas wykonywania manewru zawracania, doprowadziła do zderzenia z motocyklistą. Były spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 6:30 na ul. Kunickiego w Lublinie. W rejonie ul. Garbarskiej zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał w kierunku Abramowic. Postanowił zawrócić, jednak w trakcie wykonywania manewru nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliście, który poruszał się w stronę centrum. Doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Kierujący jednośladem mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez blisko dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Sławek)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Kolejny rozpychający się łokciami na drodze. Który to już przypadek w tym tygodniu? Ile ich jeszcze będzie ? Wszak tydzień się jeszcze nie skończył. Przerażające jest Ilu baranów naśladowców ma 3-ka morderców ze Słowacji.

  • Ty ed potrafisz czytać ze zrozumieniem? Rozpychał się? Naśladował ścigantów ze Słowacji? Chłopie gość tylko zawracał. W bardzo nieodpowiedzialny sposób, bezdyskusyjna jego wina i głupota ale nie przybijaj mu takich rzeczy. Zaraz napiszesz, że motocyklista pędził jak szalony i to też jego wina. Jeżeli prowokujesz to już poniżej poziomu.

 2. To się cierpiarz doigrał.

 3. ….zdrowia dla motocyklisty, dobrze ze nie skonczyło sie tak jak na ul. Nadbystrzyckiej gdy to w ten sam sposób inny taksówkarz wymusił na policjancie Lubelskiej drogówki

 4. Jednak pedały będą maszerować

 5. Złotówie jak zwykle sie spieszylo, lepiej z pod dworca skrecic w Kunickiego i nawrotka przy drożdżowni jak jechać w kolo.Podobny przypadek mialem kilka lat temu też przez taryfiarza,dlatego ignoruje na drodze tę grupe zawodową.

 6. Déjà vu – poprzedni sałaciarz przy zawracaniu pomógł policjantowi odejść z tego świata….

 7. od razu przypomniał mi się wypadek na nadbystrzyckiej co taryfiarz zwracał z postoju taxi i zabił policjanta na motocyklu ach ci kierowcy taxi patrz dziecięce razy w lusterko zanim coś wykonasz

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7963zł 1.01%
  • GBP 4.8759zł -0.11%
  • EUR 4.48zł 0.51%
  • CHF 4.156zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu