690 680 960

Podczas kontroli drogowej przekonywał, że nie ma narkotyków. Policjanci mu nie uwierzyli

Zaczęło się od kontroli drogowej, a skończyło na przeszukaniu miejsca zamieszkania 23-latka z Łukowa. Mężczyzna posiadał haszysz oraz amfetaminę, wkrótce łukowianin stanie przed sądem.

W środę łukowscy kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd kierowany przez 23-latka. Mundurowi mieli podejrzenia, że mężczyzna może posiadać narkotyki. 23-latek przekonywał, że nie ma żadnych narkotyków. Policjanci nie dali wiary jego tłumaczeniom i pojechali do jego miejsca zamieszkania.

Tam podczas przeszukania natrafili na haszysz i amfetaminę oraz wagę elektroniczną. 23-latek został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli od niego ponad 5 tys. złotych.

Policjanci ustalają, skąd mężczyzna posiadał narkotyki, a także czy zajmował się ich rozprowadzaniem. Wkrótce 23-latek usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(fot. Policja Łuków)

3 komentarze

  1. Mieli informacje bo znowu jakaś dęta konfiturą się r*z*i*r*o*i*a i koniec kariery.

  2. Kurcze, nie wiedziałem że posiadanie wagi jest nielegalne. Jeszcze dzisiaj wyrzucę na śmietnik. I jeszcze oczywiście wszystkie noże. I oczywiście zgłoszę na policję sklepy, które te rzeczy sprzedają.

    • Posiadanie wagi sugeruje że jest czego szukać. Poza tym z psami się nie rozmawia i wychodzi się na tym dobrze

Kursy walut

  • USD 4.3247zł -0.12%
  • GBP 5.3302zł 0.11%
  • EUR 4.685zł 0.07%
  • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas