Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas kłótni ugodziła męża nożem w klatkę piersiową. Mężczyzna miał pretensje o znajomego

W ubiegłym tygodniu w Puławach do szpitala zgłosił się mężczyzna z raną kłutą klatki piersiowej. Policjanci zatrzymali jego żonę oraz znajomego, oboje trafili na trzy miesiące do aresztu.

W ubiegłym tygodniu puławscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do puławskiego szpitala zgłosił się mężczyzna z raną kłutą klatki piersiowej. Mężczyzna relacjonował, że został zaatakowany nożem kuchennym.

Kryminalni ustalili, że do zdarzenia doszło w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Puław. Pomiędzy poszkodowanym 52-latkiem a jego żoną doszło do awantury. Przyczyną był 53-letni znajomy żony poszkodowanego, mieszkaniec gminy Kurów, który był obecny podczas małżeńskiej kłótni. W pewnej chwili kobieta oraz jej znajomy zaatakowali 52-latka. Podczas szarpaniny, kobieta chwyciła nóż kuchenny i ugodziła męża w klatkę piersiową. Jak później tłumaczyła policjantom, mąż denerwował ją od pewnego czasu, robiąc jej wyrzuty o przyjaciela.

Mundurowi zatrzymali oboje agresorów. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Sąd Rejonowy w Puławach aresztował oboje na trzy miesiące. Zgodnie z kodeksem karnym za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

  1. panowie pozwolą – dyrma zdzisław zasadniczo a to żona zofia.

  2. a co??? miał pretensje ? o co? wymydli jej się czy co ?

  3. a on co pies ogrodnika hehe

  4. Ciekawe czy on pierwszy wyjdzie ze szpitala czy oni z paki?

  5. A potem żyli długo i szczęśliwie

  6. Znaczy miał rację i się pruła. Mało tego chciała go jeszcze zabić. Mam nadzieje, że sąd jak zwykle nie da d*pska i wymierzy prawidłową karę bez względu na rodzaj genitaliów u sprawcy.

  7. Janusz i grazyna …czyli patologia w czystym wydaniu