Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas akcji gaśniczej strażacy znaleźli częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny (zdjęcia)

Cały czas trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności pojawienia się ognia w jednym z domów w Czesławicach. Podczas akcji gaśniczej strażacy znaleźli częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny.

Do pożaru doszło w niedzielę rano w jednym z domów w Czesławicach w powiecie puławskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, że ogniem objęty jest parterowy dom jednorodzinny. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że po ugaszeniu pożaru, pod elementami zawalonego stropu, strażacy znaleźli częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny.

Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa oraz biegłego z zakresu medycyny sądowej. Jak informują policjanci, z dużym prawdopodobieństwem można mówić o zaprószeniu ognia. Dokładna przyczyna pożaru jest jeszcze wyjaśniana.

Ofiarą pożaru prawdopodobnie jest około 30-letni obywatel Ukrainy, zamieszkujący w Czesławicach od pewnego czasu. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Podczas akcji gaśniczej strażacy znaleźli częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny (zdjęcia)

(fot. Policja Puławy)

Komentarze wyłączone