Po zderzeniu z łosiem auto wpadło do przydrożnego rowu (zdjęcia)

We wtorek rano w miejscowości Głębokie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z łosiem. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 5:30 w miejscowości Głębokie w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu pojazdu osobowego z łosiem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Łęcznej i Cycowa, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd marki Renault zderzył się łosiem, a następnie kierująca autem wjechała do przydrożnego rowu.

Jak relacjonują strażacy, kobieta opuściła pojazd przed przybyciem służb ratunkowych i trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Łośnie nie przeżył zderzenia z samochodem. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP KSRG Cyców)

Zobacz również

3 komentarze

  1. Biedny łoś! Natychmiast na jego miejsce proszę sprowadzić 10 kolejnych, niech staną się powszechne na drogach, wtedy kierujący nauczą się kultury!

    • Pan mekanik, jak nie wiesz co tam się działo to się nie wypowiadaj, Były bardzo złe warunki atmosferyczne na drodze więc nikt nie gnał 200, wiem bo tym samochodem akurat jechałam ja, więc to mi łoś wyskoczył przed maskę, ciekawa jestem czy byś tak pisał jakby tobie ten łoś wyskoczył

      • Dzień dobry. Pani Aniu ja miałam wypadek z łosiem przed Panią. Chętnie się z Panią skontaktuję w celach prawnych zaistniałych sytuacji

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych