690 680 960

Po zderzeniu pojazdów duże utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 829 (zdjęcia)

W niedzielę po południu pomiędzy Kijanami a Jawidzem doszło do zderzenia pojazdów. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 19 w Spiczynie w powiecie łęczyńskim, na trasie pomiędzy Kijanami a Jawidzem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdów w rejonie skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 829 z drogą prowadzącą do Zawieprzyc.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Jak nam przekazano, zderzyły się tam trzy pojazdy. Dwa po zderzeniu znalazły się poza drogą. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Co najmniej jedna osoba została poszkodowana. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, częściowo zablokowany jest jeden pas ruchu.

Rozpoczęły się wieczorne powroty znad jezior. Na drogach krajowych nr 19 i 82 kierowcy muszą odstać nawet kilkadziesiąt minut w zatorach. Sznur aut jest pomiędzy Trzcińcem a Niemcami na krajowej 19, zaś na krajowej 82 spowolnienie jest pomiędzy Łuszczowem Pierwszym a Turką, na pasie w kierunku Lublina. Część kierowców wybrała objazdy, ale radzimy omijać odcinek drogi wojewódzkiej nr 829 pomiędzy Jawidzem a Spiczynem w związku z opisywanym przez nas zdarzeniem drogowym.

(fot. nadesłane Kacper – dziękujemy!)

4 komentarze

  1. skrzyżowanie proste ,ruch znikomy i zawsze znajdzie się głab co utrudni ludziom zycie powodujac wypadek

  2. Nie wiem jak można jechać nad jezioro w weekend, pełno ludzi, patusów nie ma gdzie się ruszyć, zaparkować, korki, syf..

    Żaden to wypoczynek.

  3. Redakcja gdzie w tam Spiczyn macie…

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas