Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po wypadku zablokowana droga wojewódzka nr 747. Duże utrudnienia w ruchu na trasie Bełżyce – Chodel

W sobotę po południu na drodze wojewódzkiej nr 747 doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu pracują służby ratunkowego, trasa Bełżyce – Chodel jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w miejscowości Malinowszczyzna na drodze wojewódzkiej nr 747, na odcinku pomiędzy Bełżycami a Chodlem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że co najmniej jedna osoba została poszkodowana.

Obecnie w rejonie zdarzenia pracują służby ratunkowe. Droga jest zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 15:30.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. w sumie nie ma znaczenia czy to audi, czy vw, czy bmw i coś innego
    buractwo dało sobie po maskach …

  2. zrobnili im nowa droga to jezdza jak wa …ri…aci

  3. Co za bosski artykuł, jaki natłok informacji 😉 , nikt nic nie wie. Coś się zderzyło? pojazdy, fajnie że autor tekstu tyle ujawnił, i dobrze, że mniej wiecej wiadomo gdzie to zdarzenie miało miejsce.

  4. były kierownik cytryny

    Jechałem chwilę później. W sumie niewiele było widać jeden w rowie, drugi prawy bok otarty, trzeci chyba stal w leśnej drodze, żadnych służb, czyli chwile wcześniej się musiało coś wydarzyć. Ludkowie stali na poboczu i się gapili. najgorzej wyglądał ten w rowie do góry kołami.