690 680 960

Po pół roku na wolności znowu wrócił do zakładu karnego. Za znęcanie się nad żoną

Łukowscy policjanci, podczas interwencji domowej, zatrzymali 60-letniego mieszkańca gminy Łuków. Mężczyzna od kilku miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną.

W tym tygodniu policjanci z Łukowa interweniowali na jednej z posesji w gminie Łuków. Mundurowi otrzymali informację, że 60-latek od kilku miesięcy psychicznie i fizycznie znęca się nad swoją żoną.

Policjanci ustalili, że mężczyzna w lutym tego roku wyszedł z zakładu karnego, gdzie odbywał kilkuletnią karę pozbawienia wolności za takie samo przestępstwo. Już po dwóch miesiącach 60-latek będąc pod działaniem alkoholu zaczął wszczynać awantury, podczas których wyzywał swoją żonę, wyganiał ją z domu, bił, a nawet groził zabójstwem.

Zatrzymany 60-latek usłyszał zarzuty. Wkrótce za swoje przewinienia będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku łukowskiej policji oraz prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy wobec 60-latka. Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie tymczasowym.

(fot. Policja Łuków)

10 komentarzy

 1. Takie Chwasty od razu trzeba Plewić

 2. Jak można stracić panowanie nad samochodem na prostej o dobrej powierzchni drodze? Gapią się w smartfon!
  (widziałem jak laweta zabierała się do wyciągnięcia samochodu z rowu)

 3. Recydywa nigdy się nie zmieni, gnoja do kamieniołomu niech tyra na swoje utrzymanie, a nie zapomniałem my jako podatnicy zapewnimy mu lokum gdzie z kolegami niczym w przedszkolu (zamkniętym) będą się bawic

 4. JA BYM BYL OSTROŻNY Z TYM ZNECANIEM. ZNAM OSOBISCIE LOS PARU GOŚCI KTORYCH TO BABY ZAMKNĘŁY W KRYMINALE ZA RZEKOME ZNECANIE SIE! PLUS PEWIEN GOSC MUSIAL OPUŚCIC SWOJE WŁASNE MIESZKANIE PO POWROCIE Z WIĘŹIENIA BO ZNOWU BY GO WSADZILA! SA DOBRE KUR….. KTÓRE UMIEJĄ TO ROBIC. JEST 1100 SPOSOBÓW NATO.

 5. Jeśli kobieta jest posłuszna to raczej jest mało prawdopodobne by mąż się nad nią znęcał , raczej w to nie wierzę . Pewno pyskowała albo zapominała o swoim miejscu w szeregu . Dlatego nigdy się nie ożenię bo nie mam cierpliwości całe życie kogoś uczyć.

  • Kogoś chcesz uczyć (nie wiem nawet czego) a sam nie jesteś nauczony szacunku do drugiego człowieka. Obyś sie nigdy nie rozmnożył!

 6. Dobrze ze ja niemam rodziny. Przyjmniej spokój 🙂

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…