Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po pijanemu wyjechał „na spacer”. Doprowadził do zderzenia trzech pojazdów (zdjęcia)

W sobotę po południu na skrzyżowaniu ul. Lotniczej z Drogą Męczenników Majdanka doszło do zderzenia trzech pojazdów. Sprawca kolizji uciekł pieszo z miejsca zdarzenia, trwają jego poszukiwania.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 15 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Lotniczą zderzyły się trzy samochody osobowe – volkswagen, audi i skoda. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący volkswagenem mężczyzna poruszał się Drogą Męczenników Majdanka w kierunku Felina. Doprowadził do zderzenia z audi, które wyjeżdżało z ul. Lotniczej. Wytrącony z toru jazdy pojazd uderzył jeszcze w skodę. Z kolei volkswagen staranował słup sygnalizacji świetlnej.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Kierowca volkswagena wyskoczył z auta i uciekł w stronę pobliskiego osiedla pozostawiając w samochodzie pasażerkę. Kobieta przyznała, iż wcześniej z mężczyzną spożywała alkohol, a na miasto wyjechali „na spacer”.

Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Trwają też poszukiwania kierowcy volkswagena. Początkowo występowały utrudnienia w ruchu, obecnie nie ma większych problemów z przejazdem.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Katarzyna, Mariusz)

12 komentarzy

  1. Co to za patusiarnia? jedemu i drugiemu połaamć tylko ręce i nogi za co trzeba mieć w głowie żeby narażać postronne bezbronne osoby na śmierć i kalectwo.
    Rycerz z ortalionu…

Wiadomości z info112