690 680 960

Po pijanemu i we dwójkę na jednej hulajnodze. To nie mogło się dobrze skończyć (zdjęcia)

Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala kobieta, która upadła przemieszczając się hulajnogą. Problem w tym, że jednym jednośladem jechały dwie osoby, a kierowca był pijany.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 23 na ścieżce rowerowej w rejonie al. Piłsudskiego w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku z udziałem dwójki osób poruszających się hulajnogą. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż dwie osoby poruszały się jedną elektryczną hulajnogą na minuty. Przejeżdżając pod mostem młody mężczyzna stracił panowanie nad jednośladem. Na skutek upadku, jadąca z nim kobieta doznała obrażeń ciała. Po opatrzeniu przez ratowników medycznych przetransportowano ją do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Policjanci prowadzą teraz dalsze czynności w rej sprawie.

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. Na jezdni 4 pasy ruchu, ale zatrzymać pojazdy trzeba na chodniku. Żeby ruchu nie utrudniać. Bo może zdarzyć się tak, że w centrum miasta, przed północą, kombajn będzie wyprzedzał inny kombajn, a z naprzeciwka będzie jechał jeszcze 3 kombajn i się wszyscy nie pomieszczą.

  • Zaparkuje taki na chodniku i nie ma jak przejechać rowerem po lubelsku, czyli chodnikiem.

 2. A gdzie informacja o mandacie w kwocie 2500 zł za kierowanie hulajnogą po pijanemu, to ze jechał DDR to nie zmniejasz zagrozenia bo zagraża zwłaszcza sobie i innym niechronionym uczestnikom ruchu drogowego na DDR i Chodniku. Czyżby hulajnogą dalej mozna bezkarnie po pijanemu jeździć

 3. Na hulajnodze Brajanek Dżesyczkę wiózł i nie dowiózł.

 4. „To nie mogło się dobrze skończyć”.
  Oczywiście, że mogło. Mogli przejechać pijani z punktu A do punktu B. Pewnie setki ludzi codziennie tak robi i nie zostają złapani.

 5. Tam pod mostem jest taka antypijacka hopka.

 6. seba i karyna powinni pokryć koszty akcji ratunkowej

 7. Hulajnoga to jak pieszy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie