Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Po kłótni z rodziną przepadła bez śladu. Odnaleźli ją policjanci

W minioną sobotę włodawscy policjanci prowadzili poszukiwania zaginionej 55-latki. Kobieta po kłótni z rodziną opuściła miejsce zamieszkania i oddaliła się w nieznanym kierunku.

W minioną sobotę włodawscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 55-letniej mieszkanki gminy Hanna. Kobieta w godzinach popołudniowych, po kłótni z rodziną, miała opuścić miejsce zamieszkania przez drzwi balkonowe. Członkowie rodziny martwili się o nią, ponieważ istniała obawa, że może zrobić sobie krzywdę. Wcześniej odgrażała się, że ma dość życia.

Najpierw członkowie rodziny szukali 55-latki na własną rękę, ich działania jednak nie przyniosły rezultatu, postanowili więc zawiadomić policję. Na miejsce zostały skierowane policyjne patrole. Mundurowi sprawdzali wszystkie możliwe miejsca przebywania zaginionej. Przeszukiwali pomieszczenia gospodarcze i mieszkalne, przeczesywali pobliskie miejscowości oraz drogi leśne w najbliższej okolicy.

Finalnie policjanci ustalili, że 55-latka może przebywać w innej miejscowości i w ciągu półtorej godziny od zgłoszenia właśnie tam znaleźli ją całą i zdrową. Po konsultacji medycznej mundurowi przekazali kobietę pod opiekę rodziny.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. To jak przepadła bez śladu,jak się odnalazła.

  • na bakier z logiką? skoro jej nie było to przepadła bez śladu, skoro ją odnaleźli to została odnaleziona
   to może ci rozrysuje
   masz pełna butelkę wypijasz i masz pustą

 2. mam nadzieję, że Policja rodzince wystawi fakturę. 10 policjantówx100 zł/ godzx1,5 godz+50 km radiowózx7,50 zł/100 km= ok.1600 zł.

  • A wiesz ile będzie kosztowało twoje leczenie na onkologi bo oddalasz się bez śladu od zasad zdrowego życia paląc papierochy?

 3. Najpierw babkę wq… kłótnią do imentu a potem Jej szukali troskliwie. Taka rodzina to skarb.

  • popieram, myslałam, że to o nastolatkę chodzi ale 55lat??? Pewnie miała dość roszczeń wobec niej.

  • A skad Ty wiesz o co poszlo i dlaczego sie klocili. Czy kobieta nie miewala mysli samobojczych i w przeszlosci. Pokaz rodzine w ktorej nie ma klotni.

   A co do alo – placa podatki wiec obys ty nigdy nie potrzebowal pomocy policji i nie martwil sie o kogos z rodziny.

   Czy Wy ludzie po prostu lubicie swoj jad wylewac nieznajomym na forach? Co jest z wami nie w porzadku. Szok po prostu.

 4. Wyzywa z litości

  Przekazali rodzinie? Na siłę? Czy ubezwłasnowolniona była?

 5. obciążyć kosztami akcji poszukiwawczej

  • po to się na nich zrzucamy aby to robili bez czekania na zapłatę od skrzywdzonych/poszkodowanych/niepełnosprawnych a nawet durnych jak LU

Z kraju

Polityka i społeczeństwo