690 680 960

BMW uderzyło w bariery, potem skoda zderzyła się z renaultem (zdjęcia)

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery. Jadące za nim auta zaczęły hamować i zderzać się ze sobą. W zdarzeniach nikt nie odniósł obrażeń ciała. Były utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10:15 w Kozubszczyźnie koło Lublina. Na „starej” drodze wojewódzkiej z Konopnicy do Motycza zderzyły się trzy auta. Wszystko miało miejsce na wiadukcie nad obwodnicą Lublina. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca BMW przejeżdżając przez wiadukt stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w bariery energochłonne. Chwilę później kierowca renaulta zaczął hamować, aby nie uderzyć w BMW. Wtedy w jego auto wjechała skoda. Z kolei o ustawiony na jezdni trójkąt ostrzegawczy zaczepił kierowca dostawczego mercedesa.

Z pierwszych przekazanych nam przez służby ratunkowe informacji wynikało, że kierowca BMW widząc co się stało, nie bacząc na uszkodzenia auta oraz wyciekający płyn z chłodnicy, miał odjechać z miejsca zdarzenia. Po przyjeździe policji okazało się, że usunął pojazd na teren wjazdu do jednej z okolicznych posesji, aby udrożnić przejazd. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała.

AKTUALIZACJA:
Jak nas poinformowano, w momencie przyjazdu funkcjonariuszy drogówki, kierowca BMW był już na miejscu zdarzenia. Jak wyjaśniał, odjechał pojazdem, aby udrożnić przejazd przez wiadukt. Obecnie policjanci na miejscu prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu kolizji.

(fot. lublin112)

14 komentarzy

 1. Może Franio wyjaśni tą sytuację

 2. Ciekawa sytuacja, bo wygląda na to, że Bimmer odpowie jedynie za stworzenie zagrożenia na drodze swoją stłuczką. To, że reszta się pozderzała to będzie ich wina – niedostosowanie się do warunków na drodze. Ciekawe, jak osądzi to policja/sąd

  • No i prawidłowo.
   Kierowca Scenica zachował odpowiedni odstęp i zdołał wyhamować.
   Winnym kolizji z infrastrukturą jest kierujący BMW i on odpowie za jedną kolizję.
   Winnym drugiej kolizji/wypadku (bo skoro była karetka to jeszcze nie wiadomo, jak zdarzenie zostanie zakwalifikowane) jest kierujący Śkodą, który tego odstępu nie zachował.

   • Scenic odjechał w siną dal a na fotach jakaś thalia, meganka albo inne cosik (nie poznaję tych bolidów).

 3. Od listopada do maja powinien obowiązywać zakaz poruszania się samochodami marki BMW może wtedy nauczą się jeżdzić i odpowiadać za swoje czyny. A szczególnie zakaz sprzedaży tych samochodów osobom do lat 30, a policja po złapaniu osoby poniżej 30 lat za kierownicą BMW powinna zakonfiskować samochód oraz nałożyć dotkliwą karę finansową wtedy skończą się takie i podobne historię.

  • A niektórym to powinni zakazać używania klawiatury, bo jak coś napiszą to tylko można się w głowę postukać, bo po za klawiaturą to łeb w podłogę i cichy. Przyszedł PiSowiec i chciałby rządzić, a już nic tak nie denerwuje jak wrzucanie wszystkich do jednego worka. Ciekawe jaki z ciebie jest kierowca? Pewnie taki co przez niego pół lublina stoi w godzinach szczytu bo jedzie 30 na godzinę i jeszcze nikogo nie wpuści przed siebie, bo to Janusz cebulak i jego pas xd

 4. Jak to idzie: „zachowanie zbyt małego odstępu od poprzedzającego pojazdu w stosunku do panujących warunków”…

 5. bmw i wszystko jasne:-)

 6. (Tępić dziadów)Widać Ty wrzucasz wszystkich do jednego worka bo akurat jestem przeciwnikiem Bandy Czworga,ustaleń okrągłego stołu i z Magdalenki. Każdy nieodpowiedzialny kierowca jest nie dość że zagrożeniem dla siebie to jeszcze dla innych uczestniczyłem w kilkudziesięciu wypadkach jako ratownik i wiem co mówię, w szczególności kierowcy BMW 90% wypadków z ich udziałem są to osoby do 30 roku życia. A co do kierowania to niech każdy patrzy na siebie i swoją kulturę jazdy bo akurat w Lublinie jej nie ma.

 7. Franio w wekendy jest na sesji u psychoterapeuty …tazke nic się nie dowiemy co co przyczyn tych wszystkich zdarzeń…ja to przez to spać nie będę …

 8. to de**** lepiej niech nie pisze wcale

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…