690 680 960

Płonie samochód na obwodnicy Lublina. Trwa akcja gaśnicza, droga jest zablokowana

Na obwodnicy Lublina, na wysokości Świdnika, w płomieniach stanął samochód osobowy. Obecnie pracują tam strażacy i policjanci. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 19 na obwodnicy Lublina. Na wysokości Świdnika, między węzłami Lublin Felin a Lublin Zadębie zapalił się samochód osobowy marki Citroen.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Jak nam przekazano, obecnie trwa akcja gaśnicza. Ze względów bezpieczeństwa ruch na jezdni prowadzącej w kierunku Warszawy/Rzeszowa został całkowicie wstrzymany.

Na miejscu są już również pracownicy służby drogowej, którzy zabezpieczają miejsce pożaru. Nie ma informacji, aby w zdarzeniu ktokolwiek ucierpiał. Wiadomo już, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 2 godzin.

AKTUALIZACJA: Jak nam przekazano, sytuacja została już opanowana. Dzięki temu udało się udrożnić jeden pas jezdni.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

13 komentarzy

 1. Pewnie jak zwykle pali się BMW z wadliwym silnikiem n47 lub n57. Jak zwykle bawarska montownia wraków nic z tym nie zrobi.

  • Nie, to był Wartburg.

  • od kiedy to n57 jest wadliwy dzbanie? w 1999 i 2000 był silniekim roku a następne generacje są na nim wzorowane , super 3litrowy diesel.
   n47 ma ciężki dostęp na wyminę rozrządu ale nigdy się nie paliły te motory , wracaj ćpać w samotności i bez kompa.

 2. Co to za marka?

 3. Znieczulica panuje to fakt..ale skoro sam szczujesz ludzi to nie jesteś więcej wart jak oni auto to rzecz nabyta jak nikt nie ucierpiał to tylko portfel szczuplejszy więc skoro przykładasz to ponad wszystko to sam jesteś..wiesz kim😉

 4. Sporo samochodów się zatrzymało. Ludzie probowali gasić. Auto paliło się bardzo powoli i był czas na ugaszenie ale niestety te miniaturki gaśnic jakie mamy w samochodach były za małe. Patrząc na to właśnie zamówiłam duża gaśnice do auta bo te maleństwa co mamy to jakbyśmy w zasadzie nic nie mieli.

  • Bo te gasnice chińskie co sprzedają to mają w środku taki nabój od autosyfonu. Wyrzućcie to w cholerę, są do kupienia takie polskie z manometrem co w środku maja ciśnienie cały czas.

  • Masz rację co do tych gaśnic ustawowo wymaganych na wyposażeniu aut. Są zdecydowanie za małe, ludzie łudzą się, że w potrzebie wystarczą, ale tak nie jest.
   Nie oszczędzajcie na kasie i miejscu w samochodzie, zawsze było tak, że większy może więcej.
   Ja wożę 5 kilogramową, kosztowała gdzieś koło dwóch stów.
   Oby się nie przydała… ale jest.

 5. hmmm, o co tu chodzi w tej wypowiedzi? wtrącono tu coś o rybkach, wiadomo co znaczą, nick ukierunkowany wiemy na co. Ktoś miesza w kotle, ale kto?

  • Trafne spostrzeżenie. Zapewne osoba nie była obecna przy zdarzeni i szuka pretekstu do szczucia ludzi na siebie. Komu zależy na nienawiści między Polakami?

 6. Jakiś odplamiacz wylał się na komentarze? Można na jednym napisać; komentarz usunięty z powodu treści łamiącej regulamin. Pamiętam jak w szkole, kolega wyrywał kartki z nieprzychylnym wpisem nauczyciela 😉

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas