Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Płomienie w wiacie śmietnikowej. Wszystko wskazuje na podpalenie (zdjęcia)

Wieczorem na Czechowie w płomieniach stanęła wiata śmietnikowa. Paliło się dokładnie w jej wnętrzu. Mieszkańcy sugerują, iż przyczyną pożaru jest podpalenie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem przy ul. Harnasie w Lublinie. Mieszkańcy dostrzegli dym wydobywający się z wiaty śmietnikowej. Po chwili w środku pojawiły się płomienie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna. Obecnie akcja gaśnicza dobiegła już końca. Jak nam przekazano, paliły się kontenery z frakcją suchą.

Okoliczni mieszkańcy sugerują, iż wiata została podpalona. Strażacy ustalają przyczynę pożaru jednak wszystko wskazuje na celowe podłożenie ognia bądź też jego zaprószenie.

9 komentarzy

 1. O matko, ale wydarzenie ! Na skalę światową normalnie. Śmietnik płonie.. szok.. jak do tego doszło ?

  • O co ci chodzi…to jest lokalny portal.

  • Do LUBLIN widocznie nie masz pojęcia ile kosztuje odbudowanie takiej wiaty śmietnikowej, a to są koszty które pokrywa spółdzielnia z funduszu remontowego, a więc za czyjąś głupotę podpalenia koszty pokrywają sami mieszkańcy.

   • Wprowadź się z kołchozu, i nie będziesz miała takich problemów. A jak Cię nie stać na dom, to nie narzekaj. Blok to zbiorowisko różnych ludzi, w dużej części patologi, i takie sytuacje będą coraz częściej się pewnie zdarzały, trzeba przywyknąć a nie artykuły o pierdołach pisac

 2. Echh znowu te elektryki . Tylko się palo i palo

 3. Ojoj spłonęły obietnice Kałolicji Łotrbywatelskiej .
  Co bedo tera obiecywać tosiniak , gołodziejczak i ich wuc chyży rój ?

 4. Kolejnemu księdzu konar zapłonął.

 5. Nic ciekawego bo Sobonia tam nie było przy akcji.

Dodaj komentarz