Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Planujesz zimowy wypoczynek? Odwiedź Lubelskie na zimę

W Centrum Promocji Województwa Lubelskiego rozpocznie się akcję promocyjną „Lubelskie na zimę”. Miłośnicy zimowego szaleństwa będą mogli przebierać w ofertach.

W środę w Centrum Promocji Województwa Lubelskiego startuje akcja „Lubelskie na zimę”, przeznaczona dla miłośników zimowej turystyki i wypoczynku. Każdy zainteresowany będzie miał możliwość poznać zimową ofertę turystyczną naszego regionu. A trzeba przyznać, że przygotowanych zostało wiele ciekawych propozycji, zarówno dla tych, którzy poszukują dobrych stoków do szusowania na nartach, jak i dla tych, co zamierzają spędzić poza domem święta czy też sylwestra.

Oferta Roztocza, Zamościa i Krasnegostawu to m.in. zimowiska i pakiety sylwestrowe w ośrodkach wypoczynkowych, stadninach, kwaterach agroturystycznych; bale sylwestrowe w zamojskich i roztoczańskich hotelach, a także pobyty świąteczne i sylwestrowe z wyjazdami do Lwowa. Dodatkowo proponowane są kuligi po roztoczańskich bezkresach. Przedstawiciele ośrodków narciarskich: Jacnia, Szopowe, Bobliwo, Chrzanów, Batorz, Rąblów, Kazimierz Dolny i Parchatka zapoznają odwiedzających ze szczegółami swoich miejsc.

Dodatkowo zaprezentowana zostanie wystawa sprzętu narciarskiego, a ci, którzy dopiero zamierzają w pełni korzystać z zimowego szaleństwa uzyskają porady jak odpowiednio przygotować do sezonu zimowego nie tylko sprzęt narciarski, ale i samego siebie. Każdy z gości otrzyma również mapę turystyki zimowej w Regionie Lubelskim oraz komiks, który krok po kroku wyjaśni wszystkie obowiązki narciarza zarówno w kwestii samego zjazdu na nartach jak i w kwestiach przygotowania do narciarskiego wyjazdu.

„Lubelskie na zimę” można odwiedzać w środę i czwartek w Centrum Promocji Województwa Lubelskiego, przy ul. Krakowskie Przedmieście 41 w Lublinie w godzinach 11-17.

(fot. lublin112)
2013-11-19 19:39:49

Jeden komentarz

  1. Ja jestem oczarowana Kazimierzem Dolnym a wiem że to tylko mała część pięknej lubelszczyzny