Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Plantacja konopi ukryta na polu kukurydzy. 37-latka usłyszała zarzuty (zdjęcia)

37-letnia mieszkanka gminy Stary Zamość odpowie za uprawę konopi innych niż włókniste oraz posiadanie środków odurzających. Plantacja, na której policjanci zabezpieczyli kilkanaście krzewów, ukryta była na polu kukurydzy.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Nielisza ujawnili nielegalną plantację konopi innych niż włókniste, znajdującą się na polu kukurydzy w gminie Stary Zamość. Mundurowi zabezpieczyli tam kilkanaście krzewów konopi o wysokości od 100 do ponad 200 centymetrów.

Podczas przeszukania, w ogródku na terenie posesji przylegającej do pola, funkcjonariusze odkryli kolejne krzewy, zaś w domu słoik z roślinnym suszem oraz młynek. Z kolei w bagażniku znajdującego się na podwórku auta, ujawniono tekturowe pudełko, w którym znajdowały się liście konopi oraz doniczki z nielegalnymi sadzonkami.

Krzewy oraz susz zostały zabezpieczone, a następnie przewiezione na komendę. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana. Łącznie policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 30 krzaków konopi innych niż włókniste, liście konopi o wadze 160 gramów oraz kilkadziesiąt gramów marihuany.

Właścicielką uprawy okazała się 37-latka z gminy Stary Zamość. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut uprawy konopi innych niż włókniste, a także posiadania środków odurzających. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, wkrótce odpowie przed sądem.

Plantacja konopi ukryta na polu kukurydzy. 37-latka usłyszała zarzuty (zdjęcia)

Plantacja konopi ukryta na polu kukurydzy. 37-latka usłyszała zarzuty (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

11 komentarzy

 1. Znowu sukces służby śledczej … ciężki kaliber , kolejny mega przestępca zapłaci za swój zuchwały czyn..

 2. To wiadomo czemu jeszcze tyle kukurydzy niewykoszone.

 3. A dlaczego ma nie zapłacić,przez taką babę ,tacy prości mieszkańcy z gminy radecznica,nie mając żadnej wiedzy o narkotykach i chorobach psychicznych robią na siłę przez dziesięć czy już vnie wiem ile lat z jednego człowieka głupka i narkomana,przez taką babę i innych ,ktirzy zajmują się narkotykami.Przez nich takie chamy wiejskie robią z pracującego człowieka narkomana i głupka.Nikt nie spyta ,czy cię człowieku może głowa boli,teraz jak ludzie mają znajomości ,to z drugim człowiekiem , mogą prawie wszystko zrobić

 4. Matka, Polka, narkomanka….

 5. I dziwić się później, że gimbusy po 15-16 lat ćpają skoro rodzice nie lepsi.

 6. zielarka znaczy się

 7. A ja sie dziwiłem czego tej kukurydzy nie koszą. A to musi temat dojrzeć 🙂

 8. od razu czuję się bezpieczniej, pilnują kościołów schodów smoleńskich ganiają za maski czy roślinę, ale jak auto ukradną to albo właściciel znajdzie i zadzwoni po bohaterów, lub w aucie jest GPS inne przypadki policji nie ma z ich brawurowymi akcjami. Gratulacje witamy w średniowieczu.
  sasin tusk kaczyński morawiecki mają za uszami znacznie więcej kasty nikt nie ruszy,
  pies w koninie zastrzelił chłopaka chodzi po wolności zmiażdżył pies krtań chłopakowi z problemami, nic się nie stało. ale dotknij psa to prawie jakbyśmy ręce pourywał i jestem kryminalista, dziecko pomyli kod na bułki w tesco kryminalista, BRAWO POLSKI WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI znaczy tak zwanej sprawiedliwości, do sądu idziesz po wyrok nie po sprawiedliwość, PANSTWO Z ZUŻYTEGO PAPIERU TOALETOWEGO.
  w pedofilach w kościele nie będę mówił nawet, przykład komendy kolejny sukces wymiaru bezsprawiedliwośći.
  ale dobrze że w POLSCE są wolne sądy, oczywiście wolne do spraw kolegów żeby pozamiatać pod dywanik. PLUJE WAM W MORDY SĘDZIOWIE PROKURATORZY PSY I INNE ZAKŁAMANE SZUJE.