Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Plac Litewski: „Precz z szogunem”, „Do widzenia”, „Wejdź na krzesło”, tak przeciwnicy przywitali prezydenta

Bronisław Komorowski, który pojawił się dzisiaj w Lublinie, w ramach kampanii wyborczej został przywitany gwizdami i krzykami na Placu Litewskim. Spokojne przemówienie z minuty na minutę stawało się coraz bardziej wzburzone.

Bronisław Komorowski rozpoczął na Lubelszczyźnie dwudniową wizytę związaną z kampanią przed wyborami prezydenckimi. Oprócz spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami Bronisław Komorowski pojawił się także na Placu Litewskim. Tutaj oczekiwali na niego mieszkańcy miasta – przeciwnicy oraz zwolennicy. Oponenci próbowali zakrzyczeć prezydenta. W kierunku głowy państwa poleciały m.in okrzyki „Precz z szogunem”, „Do widzenia”, „Wejdź na krzesło”, „Precz z komuną i Komorem”.


Przeciwnicy, którzy zebrali się na Placu Litewskim do głównie zwolennicy partii KORWIN oraz Ruchu Narodowego. Podczas przemówienia widać było, że Bronisław Komorowski z minuty na minutę zaczynał przemawiać wzburzonym głosem i powiedział do krzyczących pod jego adresem – I tak przegracie bo Polacy nie chcą was, nie chcą awantury. Chcą współpracy, chcą bezpieczeństwa. Nie chcą awanturników. Nie chcą tych, którzy tylko psują.


Prezydent Bronisław Komorowski w czwartek złożył wizytę w dowództwie tworzonej w Lublinie litewsko-ukraińsko-polskiej brygady LITPOLUKRBRIG. – Rolą Polski jest pilnowanie, aby świat zachodni nie zatrzasnął drzwi do struktur politycznych i struktur bezpieczeństwa, do Unii Europejskiej, a także, jeśli Ukraina będzie chciała, do NATO – powiedział Bronisław Komorowski w siedzibie dowództwa Wielonarodowej Brygady LITPOLUKRBRIG.

Bronisław Komorowski podkreślił, że możliwości takiego wsparcia ma dawać tworzona brygada LITPOLUKRBRIG – międzynarodowa jednostka wojskowa, która ma być m.in. wykorzystywana do udziału w operacjach pod auspicjami ONZ, NATO i UE.

W czwartek i piątek Bronisław Komorowski odwiedzi m.in. Chełm, Annopol i Kraśnik.

2015-04-16 17:21:20
(fot. kadr YT, wideo GG GG, Wolna Ojczyzna)

76 komentarzy

 1. Jedna mnie rzecz ciekawi. Czy te kretynskie napisy na flagach narodowych to czasami nie lamanie prawa? Czy tam nie doszlo do obrazy prezydenta?

  • jak można w tak rażący sposób wpływać na przebieg debaty publicznej, to jest jak dla mnie tylko łamanie porządku, ale i zniesławianie głowy państwa, a to jest karane, a jak dla mnie tu doszło do sporego nadużycia

  • jeżeli uważasz, że na flagach narodowych są kretyńskie napisy, to pragnę wyjaśnić, iż to nie napisy są kretyńskie, tylko Twoje określenie

 2. to taki wałęsa tylko, że wyższy

 3. t.z. – napisy są OK i jak najbardziej w porządku, to prezydent Bredzisław nas obraża przed resztą (- nie znając ortografii, wydając z siebie dziwne dzwięki na powitanie – chodzi mi o te jego „hohoeoeheoe) – lista jest długa, przykłady można by mnożyć w nieskończoność

 4. Dajcie mi jego zarobki a obiecam wam takie złote góry, ze nawet nie śniliście o takim dobrobycie:)

 5. KOMOROWSKI! NIGDY NIE WYGRASZ !! TY JUŻ DAWNO PRZEGRAŁEŚ !!!

 6. JAK PAN ŚMIE WYCIĄGAĆ ZMARŁEGO PREZYDENTA Z GROBU, PANIE KOMOROWSKI !!! OBRAŻAĆ GO I PLUGAWIĆ JEGO DOBRE IMIĘ!!! PAN PREZYDENT KACZYŃSKI JEST BOHATEREM NARODOWYM KTÓRYM TY NIGDY NIE BĘZIESZ !!!
  MUSISZ ZMARŁYCH OBRAŻAĆ ABY SIĘ DOWARTOŚCIOWAĆ ??
  NIGDY NIE WYGRASZ, NIGDY !!!