Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

„PiS=drożyzna”. Takie bilbordy pojawiają się przy ulicach Lublina

Przy ulicach Lublina pojawiają się bilbordy z hasłem PiS=drożyzna. Za ogólnopolską kampanią bilbordową stoi Platforma Obywatelska, która chce w ten sposób zwrócić uwagę społeczeństwa na wzrost cen. Jest to również element kampanii przed zbliżającymi się wyborami.

Przy niektórych ulicach Lublina pojawiły się bilbordy z hasłem „PiS=drożyzna”. Jest to element kampanii przed wyborami, której autorem jest Platforma Obywatelska.

– Rekordowa inflacja, którą zafundowały nam rządy PiS powoduje, że zdaniem większości Polaków stać ich na mniej niż za rządów PO-PSL PiS=Drożyzna – informuje PO w swoich mediach społecznościowych.

Przedstawiciele PO obwiniają rząd o ciągle rosnące ceny, galopującą inflację oraz drożyznę. Zaznaczają, że obecnie Polaków stać na coraz mniej. Kampania na ulicach polskich miast ma zwrócić uwagę Polaków na ten problem. Ten sposób informowania społeczeństwa, czyli za pośrednictwem plakatów na bilbordach, zapowiadał jakiś czas temu Donald Tusk, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Termin kampanii nie został wybrany przypadkowo. Zbliżające się święta to okres wzmożonych zakupów, jest to dobra okazja do tego, aby Polacy mogli jeszcze mocniej odczuć w swoich portfelach rosnące ceny, wyjaśniają politycy PO.

„PiS=drożyzna”. Takie bilbordy pojawiają się przy ulicach Lublina

(fot. lublin112.pl\nadesłane Magdalena)

142 komentarze

 1. Całe szczęście że popaprańce nie mają szans na wygranie wyborów

 2. obiektywny obywatel

  no tak nie ma to jak wydawać naszą kasę publiczna na głupie bilbordy! strach się bać gdyby w tych czasach „rządziły” plat’fusy czy lewaki ! ludzie byście po śmietnikach łazili ! już pamiętamy nie’rządy peło ! kilka mln ludzi za granicę wyjechało, 0 podwyżek płacy min, 3 zł do emerytury ! kolesie sowy tylko mieli się dobrze i mld zł wyparowało z Polski oraz wyłudzeń vatu , paliwa itp itd ! p.s nie jestem pisiorem , ale obiektywnie mówię jak jest!

  • Za powtórzony wpis też płacą?

   • Co zabrali ubekowi emeryturę i teraz codziennie szczeka na PiS.

    • Pewnie nawet nie dożyję emerytury… ale teraz muszę utrzymywać PiS-owskich złodziei i ich „mądrych” wyborców.

  • Z naszych to tylko PiS płaci… Pelo jakbyś nie zauważył od 8 lat nie dysponuje publicznymi pieniędzmi, ale trzeba myśleć a nie tylko czekać na zasiłki

 3. Ciekawe czy jak ryży przegra czy znów zostawi swoich wyborców i ucieknie do szwabów z potulonym ogonem.

 4. PiS = kremlowski suweren. Wyjście z UE, NATO i całkowite podporządkowanie swoim moskiewskim idolom.

  • Dobrze że PO ma takich wyborców ciemniaków bez szans na wygraną.

   • Trzeba być wyborcą PiS-u aby nie widzieć w jakim kierunku zmierzają reformy przeprowadzane przez PiS. Od miesięcy politycy PiS-u , oczywiście nie wprost, mówią o wyjściu z UE.

    • Raczej reformy wprowadzane przez UE. Niech no zaczną palić się codziennie elektryki. Furmanki nie wyjadą, bo paszporty konie wykończyły.

     • No no no… palące się elektryki większym problemem niż odbieranie wolności obywatelom i tworzenie dyktatury. Wyborcy PiS-u chyba tęsknią za komuną.

  • towar od nitrasa ???

 5. mam_dosc_polityki

  Fanz, w co ty się teraz bawisz, w politykę? Bandytą mogę być, ale nie politykiem…

 6. Patologia ryżego już niewie co ma robić

 7. jutro napiszą na billboradach „robimy gęstą kupkę” bo kasiorę trzeba wydać i się POdzielić

 8. Ja myślałem, że to reklama Biedronki…
  ale, że na bilbordach muszą ludziom mówić o drożyźnie? czy tanio czy drogo to człowiek widzi w sklepie i w portfelu a nie na bilbordzie… ale zapewne znajomki zarobiły na wieszaniu bilbordów więc hajs się zgadza.

Z kraju