Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

PiS wygrywa wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Znane są już wyniki z 99,31% obwodowych komisji wyborczych. Z danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą wynika, że Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość otrzymał 45,56% głosów.

50 komentarzy

 1. czyżbym słyszał kwik PO KE monów i części rowerowych hehe

  • Kwiczeć to będą twoje dzieci i wnuki o ile masz, jak będą spłacać pożyczki zaciągnięte teraz na rozdawnictwo w postaci plusów. Kiedyś przestana nam pożyczać i zapytają o spłatę, ale co to obchodzi naczelnika on już wtedy będzie w innym wymiarze. PiS działa na zasadzie tu i teraz a po nas choćby potop.

   • @Lu
    Moja droga. Przypominam ze tłumaczysz to osobom które myślą ze rząd ma swoje własne pieniądze i je rozdaje. Jedyna nadzieja w tym ze jak polsze pochłonie kryzys i bieda to ci którzy teraz jakoś sobie radzą bez plusów przeżyją. Reszta na zasiłkach,MOPSACH plusach i innych wyginie. I oby jak najszybciej.

    • Moja droga przypominam, że dług publiczny do PKB jest rekordowo niski za czasów PIS więc tymi inteligentnymi wtrętami możesz mieszać zupkę w garnku. Pycha od was bije jak od całego POKO sroko, ale argumentami sypiecie prosto z Czerskiej, bez żadnej wiedzy.

     • Dług rekordowo niski-Co ty człowieku bredzisz? Zacznij czytać jakieś gazety nie opłacane przez pisdowców to dowiesz się jaki ten dług jest niski. Śmiech na sali. Papierek wszystko przyjmie a ciemny lud wszystko wyczyta i kupi…

 2. I znów głupota i lenistwo wygrywa z inteligencją i zaradnością. Nadchodzą czasy gdzie nie będzie opłacać się pracować by coś osiągnąć bo lepiej siedzieć przed TV i brać zasiłki. Wstyd, wstyd, wstyd! A najgorsze, że za te błędy zapłacą kolejne pokolenia. Dosłownie. Ciężkie życie szykujecie swoim dzieciom i wnukom drodzy wyborcy. Swoją drogą to jakiś fenomen: jak kierowca łamie przepisy lub daje łapówkę to źle, ale jak rządzący łamią prawo czy konstytucję i rozdają na prawo i lewo pieniądze podatników to dobrze. Moralność Kalego?

  • Pis wygrało bo społeczeństwo tego chciało

   Tusk Ci tak powiedział? ”Nasz bohater narodowy”? Co jeszcze będzie… kury będą się źrebiły a koguty będą się cieliły? Zgadzam się z pierwszym zdaniem; ”I znów głupota i lenistwo wygrywa z inteligencją i zaradnością.”

 3. Tylko PiS . Brawo . Niech na żyje !!!

 4. Polacy to jednak głupi naród. Dał się przekupić piętsetplusami za które sam zapłacił. Teraz umożliwił swoim pupilom ucieczkę do Brukseli.

  • No i przynajmniej mają za to te 6 koła rocznie na dziecko. A ty dałeś Tuskowi d… za zupełny frajer, wyleczył tylko twoje wieśniackie kompleksy bo cię nazwał Europejczykiem, a za twoją kasę zajumaną z OFE kupił dwa lata spokoju i miejsce w zarządzie Unii – kto tu uciekł do Brukseli? Zanim zaczniesz rozliczać PIS, rozlicz PO z OFE. Ile tam miliardów znikło, wiesz chociaż tyle? Chociaż tego ci raczej wybiórcza nie napisze.

 5. Brawo PIS ciemnota nadal wieży w POpaprańców 8lat grabieży Polski nic ich nie nauczyło.

 6. Pis wygrało bo społeczeństwo tego chciało

  Najpiękniejsze obietnice wyborcze to ciągle tylko obietnice. Dlatego przestałem w nie wierzyć. Patrzę na czyny. Do wyborów podchodzę tak; zupełnie jak do ludzi, czyli kiedy ktoś mnie oszuka raz, wtedy traci moje zaufanie na zawsze. 8 lat rządów PO wspominam źle bo nigdy już nie zaufam komuś kto mnie jawnie okrada i oszukuje na każdej obietnicy. Wolał bym już natychmiast o nich zapomnieć a sami powinni za to zniknąć z polityki, (gdyby mieli jakiś honor). Nie wiem na co znowu liczyli? Chociaż po wynikach widzę, że POpaprańcy (nie ciemnogród) muszą to lubić kiedy są oszukiwani, manipulowani i okradani. Jaskrawy przykład – jak ktoś jest bity codziennie to w końcu to polubi i będzie się sam domagał żeby go dalej bić. Coś na podobieństwo syndromu sztokholmskiego. Nie widzę innego powodu, żeby na to głosować. Ale cóż… mamy demokrację i każdy głosuje na kogo chce. O stronie PISu mogę powiedzieć, że jeżeli coś obiecają to robią, więc się chociaż wzajemnie szanujemy. Wreszcie da się wyczuć, że mamy Polskiego gospodarza.

  • Może takie zachowanie, tłumaczy troszkę wynik z aresztu śledczego Białołęka. Ja też zachodzę w głowę, ile można dać się oszukiwać. Nie obietnice, tylko czyny!

 7. Olo dobre podsumowanie???????
  A teraz zamknąć mordy i do pracy rodacy ?

 8. Atak na wygranych w wyborach pokazuje jak jest podzielone nasze społeczeństwo ! Wybory były wolne i demokratyczne – jeżeli tak psioczycie na PiS to powinniście raczej psy wieszać na swoich wyborców którzy nie głosowali tak jak Wy i nie wygraliście wyborów ! Ludzie dostali i dostają od PiS – PO miało 8 lat żeby cokolwiek dać społeczeństwu – nie dali nic – mogli powstrzymać karuzele VAT nie zrobili tego – więc czego się domagają że ludzie będą głosować na nich ! Hipokryzja jest również u wyborców PO którzy psioczą na PiS ale pieniądze 500+ i inne dodatki biorą ! I myślę że ze względu na obawę zabrania 500+ też po cichu glosowali na PiS – bo kto nie lubi dodatkowych pieniędzy ! I nie rozumiem tego że komuś muszą zabrać bo mi nic nie zabrali a uważam że wyciągnęli masę ludzi z nędzy i biedy – o której możecie sobie pooglądać w TV !

 9. mam piosenkę dla pani posłanki Muchy od jej kolegów, którzy wyjeżdzają do europarlamentu ” nie pucz kiedy odjadę ” hehehehehe