Pił kilka dni, wsiadł za kierownicę i wjechał w ciągnik rolniczy. Nie miał siły dmuchać w alkomat

Był tak pijany, że nie zauważył sporych rozmiarów maszyny rolniczej. Z impetem wbił się w agregat siewny doczepiony do ciągnika. Trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 17 w miejscowości Tuszów w gminie Jabłonna. Na drodze Jabłonna – Iżyce samochód osobowy zderzył się z doczepioną do ciągnika maszyną rolniczą. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący fordem mężczyzna jechał od strony Jabłonnej. Na prostym odcinku drogi wjechał wprost w stojący częściowo na poboczu ciągnik rolniczy.

Ford wbił się w doczepiony co ciągnika agregat siewny. Kierowca z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak się okazało, mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie alkomatem się nie powiodło.

Od kierowcy została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Co więcej, mężczyzna nie poosiadał uprawnień do kierowania. Jak wyjaśniali świadkowie, od kilku dni codziennie spożywał on alkohol.

Gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za kierowanie po pijanemu grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Do tego odpowie finansowo za wyrządzone przez siebie szkody.

(fot. lublin112)
2017-04-05 21:24:26

31 komentarzy

 1. Zespół ratownictwa medycznego mógł w tym czasie byc potrzebny jakiemuś dziecku czy komuś naprawdę choremu.
  Żygać się chce jak czytam o takim IDIOCIE.

 2. Samochody powinny mieć elektroniczny kaganiec – każdy samochód obowiązkowo. A ludzie popelniajacy takie przestępstwa powinni być zaczipowani jak PSY! Wsiada dziad w samochód a samochód nie jedzie!

 3. I zgadnijmy jaka gosciu ma rejestrację. Czyżby LUB? Znowu kolejna pijaczyna z taka rejestracja. A gdzie Ci z LU sa?

  • Masz rację. Coś się na wsiach stanie – to LUB, coś się w mieście stanie – to LUB. A gdzie LU? Z komentarzy wynika, że jeżdżą autem tylko w niedzielę i to tylko do kościółka kilometr i z powrotem. ? A tak serio, jak coś się stanie przez LU nagle występuje zmowa milczenia miastowych, a ludzie ze wsi po prostu są na tyle inteligentni by wiedzieć że to nie od rejestracji zależy jaki jest ‚ posiadacz prawa jazdy’ i nikogo nie wysmiewają jak ty. A jeżeli myślisz ze na wsiach nie jeżdżą LU, to dziecko czas wyjść z tej 30 m klatki i rozejżeć się po świecie. Oczywiście jak juz będziesz pełnoletni i zdasz egzamin WORD. Powodzenia ?

 4. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

  Po mojemu błędem byłoby owego pijusa wsadzać do pierdla i żywić go przez kilka lat z naszych podatniczych pieniędzy – przecież siedząc nie miałby możliwości spłaty nałożonych kar i odszkodowań.
  Chyba, że „dziecko” ma bogatych rodziców – oni zapłacą, a „dziecko” niech już se tam siedzi.

 5. Zabrać 500+ nie będzie miał za co chlać !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Ale dlaczego popsuł takiego fajnego fordKa?

 7. PLANY POPSUL HAHAHA ALE MI TO PLANY POJECHAC W POLE …I ORAC JAK LORCZYK . CHLOPIE JEDZ JUZ W TO SWOJE POLE I NIE MARUDZ .. BO WIDZE ZACHANY JESTES NA KASE I TYLKO O SOBIE MYSLISZ ..JAK SIE DOROBISZ TO KUO SOBIE JAK KAZDY WSIOK TO SWOJE WYMAZONE AU.DI A4 ZA 5 TYSIECY ZZLOTYCH I SIE CIESZ!!! HAHAH

 8. GDYBYM BYL UBEZPIECZYCIELEM NIE PRZYZNALBYM CI ZL ZA TAKA SZKODE A JAK JUZ TO TYLKO 50 ZL NA WYKLEPANIE DRUTA U WIESKA WASZEGO CZY HENKA CO SIE TYM ZAJMUJE WYKLEPAL BY CI TEGO DRUTA JAK TY KLEPIESZ SE DRUTA WACAKA. I BYS SIE CIESZYL . CHLOPIE BYLO POSTAPIC DO TEGO PO MESKU WEZWAC ZONE RODZINE ,, TERAZ TYLKO DZIECI NA TYM UCIERPIA I RODZINA . DLAMNIE JESTES ………….EM

  • Wejdź sobie na ,,kupię- sprzedam” i zobacz ile takie zestawy kosztują, a potem porównaj z cenami używanych samochodów. Zamówi serwis naprawczy do domu i fakturka, że o cho ho, albo machnie ręką i sam naprawi? Postąpić po męsku? To miał pozwolić, żeby ,,doszedł” w tym wraku?

  • Nie ma rodziny ani dzieci, kawaler a takich pijanych za kierownicą od razu trzeba na policję zgłaszać !

 9. Powiem tak, jechałem wczoraj za tym samochodem w Jabłonnie na ulicy wesołej i widziałem jak kierowca jezdzi od lewej do prawej zjezdzając z asfaltu wręcz na pobocze gdy dojechaliśmy do głównej 835 skręcił w ulicę słoneczną dalej nie wiem bo nie widziałem.

 10. Panowie z OSP Żabia Wola. Co to za oznakowanie miejsca zdarzenia, ten słupek to może jeszcze na dachu było postawić albo całkiem pod koło schować. Tyle było tołkowane na kursie, podstawowym, technicznym, dowódców, jak prawidłowo zabezpieczyc miejsce wypadku. A tu taka amatorka, pachołek ustawiony przy samym pojeździe. Gdzie tu jest strefa dla działań ratowników? A i miejsca na wachadło nie było więc tym bardziej karygodne zabezpieczenie miejsca akcji! Proszę się poprawić panowie, pozdrawiam

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska