Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Piknik Motoru Lublin cieszył się dużym zainteresowaniem. Najwięcej atrakcji czekało na najmłodszych kibiców (zdjęcia)

Na parkingu przed stadionem, na którym Żółto-Biało-Niebiescy grają obecnie z Podbeskidziem Bielsko Biała zorganizowano piknik dla kibiców. Atrakcji było sporo, do niektórych ustawiały się kolejki.

W niedzielne południe na parkingu przed stadionem Arena Lublin odbył się piknik Motoru Lublin. Został on zorganizowany z myślą o kibicach, którzy całymi rodzinami przybyli na dzisiejszy mecz z Podbeskidziem Bielsko Biała.

Na uczestników czekało wiele atrakcji. Były konkursy z nagrodami, wata cukrowa, popcorn, lody, program zakładał też wizytę zawodników Motoru.

Jak wyjaśniają organizatorzy, wydarzenie to powstało przy współpracy sponsorów: Spiżarnia Polish Food, Franczewska Nieruchomości, Piekarnia Cukiernia Różana i Bosko Lublin – Lody Produkcji Własnej.

3 komentarze

  1. Info o pikniku się znalazło, ale choćby krótka zajawka o wyniku meczu Motoru już nie? Konkurencja zamieściła. Bez komentarza

  2. Tunelem w Świnoujściu w ciągu roku przejechało 4 mln samochodów. Dzięki tunelowi i decyzji lokalizacyjnej terminala kontenerowego Świnoujście stało się jednym z najbardziej perspektywicznych miast w Europie. Ważne jak CPK, atom, wojsko, własna waluta, konstytucja i niepodległość.

    • za to w Lublinie przejdzie bajkowy korowod, odbedzie sie 2343. kiermasz wyrobow regionalnych i po raz 34 wystawia sie producenci cebuli. no i na pewno wybrany zostanie Ambasador Lubelskiej Cebuli. Widac, ze miasto sie rozwija i ma potencjal!

Dodaj komentarz