Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany wybrał się w drogę. Uderzył w ogrodzenie posesji (zdjęcia)

51-latek kierował fordem mając w organizmie prawie 3 promile. Na drodze powiatowej w Sochach stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Wkrótce przed sądem odpowie za swój drogowy wyczyn.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę rano. Policjanci ze Zwierzyńca interweniowali wobec kierowcy forda, który w Sochach wjechał w ogrodzenie posesji.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 51-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec poruszał się drogą powiatową w kierunku Zwierzyńca. Mężczyzna jechał sam. Nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji.

Mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 3 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mu dowód rejestracyjny forda oraz należące do kierującego prawo jazdy. 51-latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce za swój wyczyn na drodze odpowie przed sądem.

Pijany wybrał się w drogę. Uderzył w ogrodzenie posesji (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

 

Pijany wybrał się w drogę. Uderzył w ogrodzenie posesji (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

5 komentarzy

  1. I cyk kolejny z trzema promilami. Dostanie siódmy albo ósmy zakaz to może coś zrozumie jeżeli po drodzo kogoś nie zabije.

  2. Raczej nie dostosował rozumu

  3. Drogi i płoty powinny być projektowane tak, żeby pijany bezpiecznie dojechał tam gdzie chce ? kto to widział, żeby projektować tak niebezpieczne drogi i płoty !!

  4. Czy to że rozbił sobie auto i że będzie miał kaca to nie wystarczająca kara?

  5. I już powinien zaliczać 300 dni odsiadki.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo