Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany uderzył w dwa zaparkowane pojazdy. Sąd oceni jego wyczyn

Do policyjnego aresztu trafił 21-latek, który wczoraj w nocy w Puławach, kierując oplem uderzył w dwa, zaparkowane na osiedlu samochody. Okazało się, że miał niespełna promil alkoholu w organizmie. Niebawem mężczyzna usłyszy zarzuty.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do puławskiego dyżurnego wczoraj około godziny 02.00 w nocy. Z relacji świadka wynikało, że kierujący oplem uderzył w dwa, zaparkowane na osiedlu w Puławach samochody.

– Policjanci z patrolówki, którzy zostali skierowani na miejsce zastali kierowcę opla oraz właściciela dwóch, uszkodzonych pojazdów – peugeota i volkswagena. Badanie wykazało, że 21-letni kierujący oplem jest nietrzeźwy. Miał niespełna promil alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że 21-latek, kierując oplem stracił panowanie nad kierownicą i najechał na zaparkowane samochody – relacjonuje komisarz Ewa Rejn – Kozak z puławskiej Policji.

Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Młody kierowca trafił do policyjnego aresztu, a gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna i inne konsekwencje finansowe.

PRZECZYTAJ

Gwałtowne burze uderzą dziś w nasz region. Możliwe silne gradobicia, podtopienia i lokalne powodzie błyskawiczne

Autor: redakcja

7 komentarzy

 1. Redakcji poprawcie literówkę. Na początku. Sąd zjedzona jedna litera. Korektor głodny niech nie siada do pracy 😜

 2. Samochody to się trzyma w garażu.
  Setki razy czytałem na tym forum, że: „Jeżeli ktoś nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo siebie, albo swojego samochodu, niech nie liczy, że ktoś zrobi to za niego.”

 3. Zniszczenie samochodu – przestępstwo.
  Zniszczenie trawnika, chodnika – SM, Policja udaje, że nie widzi przestępstwa.
  Gdzie tu sens? Potrafi mi to ktoś wyjaśnić?

  • Nie wszyscy są tak bogaci aby posiadać garaż…i jest technicznie nie wykonalne. Zastanów się co piszesz.

 4. Panienka sołtysówna

  Dobrze, że to 21-letnie dziecko kierując oplem straciło panowanie nad kierownicą i najechało na zaparkowane samochody, bo nie dowiedzielibyśmy się, że lubi śmigać na dwóch gazach.

 5. Dobrodziej frasobliwy

  Bóg wiedział co czyni, w odpowiedniej chwili pstrykając Przenajświętszymi Palcami.

Dodaj komentarz