Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca sprawcą groźnego zdarzenia drogowego

Wczoraj w Chodlu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pijany kierowca dachował volkswagenem, o mało nie potrącił dwóch osób.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek w Chodlu w powiecie opolskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego, w rejonie ronda.

Jak się na miejscu okazało, 41-latek kierujący volkswagenem, podczas zjeżdżania z ronda najechał na słupek przeszkodowy uszkadzając oponę. Następnie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w stojący na chodniku motorower, który wepchnął na teren posesji przy ul. Mostowej, a następnie dachował.

Przy motorowerze stali dwaj mężczyźni, ale na szczęście zdołali odskoczyć od jednośladu, tym samym uniknęli potrącenia. Kierujący volkswagenem doznał niegroźnych potłuczeń. Jak się okazało 41-latek był nietrzeźwy, miał w organizmie niemal 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem, gdzie odpowie za swoje postępowanie.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

13 komentarzy

 1. Tylko Francja . Wygoda i bezpieczeństwo.

  Volkswagen .

  • Co tam że wieśwagen .
   Miał siniak farta że nie było w pobliżu jakiegoś mobilnego sędziego . Byłoby już po wyroku .

 2. Kumulacja – wieśwagen, brawura i moczymorda. Szkoda, że to nie było jego ostatnie tango. Ale wszystko przed nim…

 3. Czy o ważne jakim autem się poruszał WAŻNE że był pijany a tego się nie da ukryć ,mógł narazić innych na poważny uszczerbek zdrowia.

 4. Serio odpowie za swoje zachowanie ? Moim zdaniem, kolejny raz g%wno będzie z tego wyroku.
  Gość wróci do domciu, walnie 3 perły mocne i pojedzie po flaszkę.
  Kiedy wreszcie zmieni się prawo w stosunku to pijakow drogowych?!

 5. Dostanie zakaz kierowania pojazdami. Potworna kara. Już się nie pozbiera. Ciekawe, który to będzie jego zakaz. Wszystkie poprzednie nabił sobie na gwóźdź w kiblu.

 6. Wina słupka.

 7. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

  Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem… jak jest z gorszego sortu to czekają go spore wydatki, bo to i motorower i stosowne „cołaski” dla „papugi”, a i sąd „co swoje” sobie zasądzi, może nawet jakaś spora grzywna… a za złom z przedmiotu wyglądem przypominający samochód najwyżej 5 stówek kapnie…
  Dobry Bóg zrobił co mógł…

 8. Potrącenia unikneli?? Chyba śmierci albo kalectwa ,powinien dostać 10 lat siedzieć.ale nie w więzieniu co dają każdemu więźniowie dietę jogurciki dentyste itd bo w Polsce więzienia to królestwa. Tylko.10 lat w czterech ścianach sam i jedna miska na południu z byle czym .

 9. meksyk – stan umysłu!!!:-)

 10. Wsadzić do pudła na dożywocie t9 s8e nauczą matołxy, że po pijaku się nie jezdzi

Wiadomości z info112