690 680 960

Pijany kierowca hondy zakończył podróż na słupie i ogrodzeniu (zdjęcia)

W sobotę w miejscowości Ujście nietrzeźwy kierowca hondy wjechał w słup energetyczny i ogrodzenie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, wkrótce jego postępowanie oceni sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 18 w miejscowości Ujście w powiecie janowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że kierujący pojazdem osobowym uderzył w słup energetyczny.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w ogrodzenie posesji i słup energetyczny. Jak się okazało 27-latek w chwili zdarzenia był pijany. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad półtora promila alkoholu.

Został on zabrany do szpitala na badania i obserwację. Wkrótce 27-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata uprawnień do kierowania nawet na 10 lat oraz grzywna i świadczenie na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej w kwocie od 5 do 60 tys. zł.

(fot. Policja Janów Lubelski)

10 komentarzy

 1. za leczenia tacy placa cczy maJA GRATIS

 2. no to ociec zabecelujom synkowi za słup i płot

 3. Janusz z Cycowa

  Co w tym narodzie się dzieje , wóda , wóda, wóda tylko kilka dni wolnego

 4. Następny pijany wiesniak. Dobrze że to bydle niezrobilo komuś krzywdy. Gdyby sam się wyeliminowal nikt by nie płakał po nim.

 5. Jeszcze widać że tym pustym czerpem uderzył w szybę.

 6. Alkohol jest dla ludzi mądrych jak widać.Jeden wypije dwa piwa i przestanie się racjonalnie zachowywać ,a inny będzie miał 3 promile ,a dalej będzie trzeźwo myślał i odpowiedzialnie się zachowywał

 7. Cieee chorobaaaa !!!

  Słupa niekoniecznie, ale ogrodzenia szkoda -tak powinien kończyć każdy pijus.

 8. Cieee chorobaaaa !!!

  Pomyśleć… tylko jedno pstryknięcie Przenajświętszym Pacem Stwórcy tego bałaganu 😆 :mrgreen:

 9. Zagłębie wyborców piss…

  • To prawda. Bolszewizm,i jaka gwara tam mówią. Zresztą to jest krzyk bardziej nie mowa.

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas