690 680 960

Pijany kierowca BMW wjechał do rowu. Miał niemal promil alkoholu (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Huta Turobińska doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami.

W niedzielę około południa w miejscowości Huta Turobińska kierowca pojazdu osobowego marki BMW wjechał do przydrożnego rowu.

Jak się okazało podczas kontroli 21-latek był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami.

21-latek podróżował z pasażerami, 26-latkiem oraz 20-latkiem, którzy również byli nietrzeźwi. Mężczyźni zostali zabrani karetką pogotowia do szpitali.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Wkrótce 21-latek stanie przed sądem. Odpowie za spowodowanie wypadku oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

(fot. Policja Biłgoraj)

12 komentarzy

 1. Znowu…
  B
  M
  W
  cdn…

 2. Narzeka się na rowerzystów (rzekomo nie posiadających praw jazdy), a po drogach porusza się więcej samochodów kierowanych przez osoby bez prawa jazdy niż rowerzystów bez prawa jazdy.

  • Jeszcze trochę i częściej na drogach spotkasz kierowcę bez prawka niż z ważnym dokumentem upoważniającym do prowadzenia pojazdów silnikowych 😛

 3. Dlaczego za nasze pieniądze wozi się takie ścierwa kartką?

 4. No no fura na wypasie-tylna oś skrętna.

 5. jedno co dobre to że wyklepać sie nie opłaci

 6. E36 a poducha nadal sprawna.
  Szkoda, że tyle młodych drzew przy okazji uszkodził. Wystarczyło jedno kilkudziesięcioletnie i problem by się sam rozwiązał, a tak ochlapusa i jego kompana od kieliszka jeszcze leczyć trzeba.

  • Poduszkę tak poderwało z siedzenia do góry, aż się do kierownicy przyczepiła. Lepsze już są siedziska tylko trochę twarde i nie każdy kierowca czuje się z tym szybki.

 7. kolejny pijak, gnojowozem chce się jeździć, a uprawnień się nie ma, Brawo dla woźnicy.

 8. Z jednym promilem i już Sebixy leży w rowie…. a taki był kozak . To już mój sp. Sąsiad z 2 promilami lepiej jeździł traktorem.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej