Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca BMW wjechał do rowu. Miał niemal promil alkoholu (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Huta Turobińska doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami.

W niedzielę około południa w miejscowości Huta Turobińska kierowca pojazdu osobowego marki BMW wjechał do przydrożnego rowu.

Jak się okazało podczas kontroli 21-latek był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami.

21-latek podróżował z pasażerami, 26-latkiem oraz 20-latkiem, którzy również byli nietrzeźwi. Mężczyźni zostali zabrani karetką pogotowia do szpitali.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Wkrótce 21-latek stanie przed sądem. Odpowie za spowodowanie wypadku oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Pijany kierowca BMW wjechał do rowu. Miał niemal promil alkoholu (zdjęcia)

(fot. Policja Biłgoraj)

12 komentarzy

 1. Znowu…
  B
  M
  W
  cdn…

 2. Narzeka się na rowerzystów (rzekomo nie posiadających praw jazdy), a po drogach porusza się więcej samochodów kierowanych przez osoby bez prawa jazdy niż rowerzystów bez prawa jazdy.

  • Jeszcze trochę i częściej na drogach spotkasz kierowcę bez prawka niż z ważnym dokumentem upoważniającym do prowadzenia pojazdów silnikowych 😛

 3. Dlaczego za nasze pieniądze wozi się takie ścierwa kartką?

 4. No no fura na wypasie-tylna oś skrętna.

 5. jedno co dobre to że wyklepać sie nie opłaci

 6. E36 a poducha nadal sprawna.
  Szkoda, że tyle młodych drzew przy okazji uszkodził. Wystarczyło jedno kilkudziesięcioletnie i problem by się sam rozwiązał, a tak ochlapusa i jego kompana od kieliszka jeszcze leczyć trzeba.

  • Poduszkę tak poderwało z siedzenia do góry, aż się do kierownicy przyczepiła. Lepsze już są siedziska tylko trochę twarde i nie każdy kierowca czuje się z tym szybki.

 7. kolejny pijak, gnojowozem chce się jeździć, a uprawnień się nie ma, Brawo dla woźnicy.

 8. Z jednym promilem i już Sebixy leży w rowie…. a taki był kozak . To już mój sp. Sąsiad z 2 promilami lepiej jeździł traktorem.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo