Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany 18-latek staranował płot i porzucił auto w lesie. Na miejscu zdarzenia zgubił tablicę rejestracyjną

Włodawscy policjanci zatrzymali kierowcę pojazdu, który staranował płot i uciekł z miejsca zdarzenia. Młody mężczyzna miał pecha, zgubił tablicę rejestracyjną.

Dzisiaj rano włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu ogrodzenia w Dębowcu.

Z wstępnych ustaleń wynikało, że nieznany sprawca uderzył w ogrodzenie i uszkodził płot na długości 40 metrów, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Kierowca jednak pozostawił tablicę rejestracyjną od swojego auta.

Policjanci ustalili, że pojazdem kierował 18-latek z gminy Urszulin. Przeprowadzone przez mundurowych badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Razem z nim jechał jego 28-letni kolega, który miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

18-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Obaj mężczyźni nie doznali żadnych obrażeń. Nie potrafili wyjaśnić jak doszło do zdarzenia. W lesie policjanci znaleźli porzucony pojazd marki Volkswagen Polo, którym poruszali się mężczyźni.

Wkrótce 18-latek stanie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów oraz nawiązka. Mężczyzna odpowie też za prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

68-135122

68-135121

2018-09-30 14:58:27
(fot. Policja Włodawa)

9 komentarzy

  1. Jedyna szkoda to,że drzewo go na wieki nie zatrzymało.

  2. Prócz uprawnień ,nie posiadał tez mózgu ,co często się zdarza i powoli staje się powszechne u wiekszosci osobników w tym wieku

  3. Kolejny inteligentny Bimmer brawo Wy

  4. Przynajmniej coś pokazał i coś osiągnął.

  5. ech młodosci …zero rozumu zero instynktu

  6. To nie pech, tylko szybki montaż. Jak zostawił wizytówkę, to wszystko w porządku, bo poszkodowany mógł odnaleźć sprawcę. Ale gdzie uszkodzenia na samochodzie?

  7. Jak by miał paska w TDI to w życiu by tego nie zrobił

  8. Pancerne polo, czy płot papierowy ? 40 m. ogrodzenia, a przód aut cały.

    • Za to, że za słabe ogrodzenie, które nie potrafiło gnojka zatrzymać raz na jutro, ukarałbym właściciela tego marnego płotu

Z kraju