Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana matka z dwójką małych dzieci. Kobietę zatrzymano po anonimowym zgłoszeniu

W niedzielę po południu chełmscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kobietę, która miała pod opieką dwójkę małych dzieci. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie niemal promil alkoholu.

Wczoraj po godzinie 12 policjanci z Chełma otrzymali anonimowe zgłoszenie, z którego wynikało, że dwójka dzieci znajduje się pod opieką nietrzeźwej matki.

Policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali 34-letnią mieszkankę Chełma. Kobieta była pod wyraźnym wpływem alkoholu, co więcej miała pod opieką dwójkę dzieci, w wieku 5 miesięcy i 3,5 roku.

Badanie alkomatem wykazało, że matka miała niemal promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwą 34-latkę. O zdarzeniu został poinformowany Sąd Rejonowy w Chełmie III Wydział Rodzinny i Nieletnich, którego decyzją dzieci zostały przekazane siostrze kobiety.

Dzisiaj policjanci będą wyjaśniać, czy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem 34-latka naraziła dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Cieee chorrroba !!!

    Jak wytrzeźwieje będzie się zastanawiać kto „uprzejmie poinformował”, a wdzięczność będzie wprost proporcjonalna do ilości plus 600 zabranych w formie grzywny nałożonej na Matkę Polkę.

  2. Kolejna cieszy się z efektu 500+.

    • Piła z rozpaczy bo ją tatuś przestał sponsorować bo siedzi w więzieniu za wyłudzanie POdatku vat.

  3. znowu kapuś narobił człowiekowi kłopotów

  4. Brawo sąsiad, brawo Policja! W niemal połowie krajów EU można jeździć mając do 0,5 promila. Ona miała „prawie” jeden promil. Czyli wypiła około 2 piw (dla szczuplej kobiety). Jesli naraziła w ten sposób dzieci to w maju jak ruszają grille statystycznie w każdej rodzinie powinien być pogrzeb … nie dajmy się zwariować

Z kraju

Polityka i społeczeństwo